“Dosonałe miejsce na kite'a, doskonali instruktorzy”

Kite Station Sicily - Day Lessons
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 21 kwietnia 2017

Do Kite Station przyjechaliśmy ze znajomymi we wrześniu. Jest to doskonałe miejsce do nauki kite'a. Świetni, zaangażowani instruktorzy, mega fajna atmosfera na spocie, chill i relaks, a do tego wiatr, słońce i płytka woda.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, krzeko
Filtrowanie

Zrecenzowano 21 kwietnia 2017

W ekipie Kite Station nie ma przypadkowych ludzi, to prawdziwi zajawkowicze, oddający się w całości swojej pasji. Potrafią stworzyć surferski klimat, w którym szybko zapomina się o codzienności. Doświadczeni instruktorzy szkolą na najnowszych latawcach, na których pływają najbardziej utytułowani zawodnicy kajtowego Pucharu Świata (PKRA), a płytka woda na spocie oraz małe zafalowanie sprawiają, że szybko robi się postępy. Okolice Lo Stagnone obfitują w małe, kameralne knajpki z wyśmienitym tradycyjnym włoskim jedzeniem i dobrym winem.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
Dziękujemy, mjachymek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2016

Wspaniałe miejsce do kitesurfingu, płytko, wieje, bez fal. Rewelacyjni nauczyciele na spocie, miła atmosfera, cudownie spędzony czas.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, malgorzar
Zrecenzowano 12 maja 2016

Skorzystałem z zorganizowanego wyjazdu na majówkę do kitestation. Pełna profesjonalna obsługa łącznie z odbiorem z lotniska, śniadaniami (pysznymi ), wycieczkami, dowozami na spot, lekcjami, wieczornymi kolacjami etc. Co najważniejsze nie poczułem się jak typowy klienta, ale jak członek rodziny ;)
Spot: dużo miejsca do pływania- na spocie luźno, woda- flat, płytko (najgłebiej gdzie udało mi sie wylądować woda miała ok 1m głębokości, a byłem naprawdę daleko) wiatr- stabilny.
Podsumowując: idealne miejsce do nauki w przyjemnej, rodzinnej atmosferze!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
Dziękujemy, Tomasz M
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 10 maja 2016

Majówka w KiteStation to był świetnie spędzony czas!
Właściciele miejscówki są bardzo przyjaźni i świetnie zorganizowani, a przede wszystkim są doświadczonymi kitesurferami, dlatego szybko zrobiłam postęp w pływaniu. Baza ciągle się rozwija, dzięki ciągłym nowym pomysłom ludzi z Kitestation!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
Dziękujemy, NateePL

Kite Station Sicily - Day Lessons — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marsala, Province of Trapani

Byłeś(-aś) w Kite Station Sicily - Day Lessons? Podziel się wrażeniami!