“Świetna knajpka”
Al Calesse — recenzja

Al Calesse
Nr 4 wśród 75 Restauracje (Marghera)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Gorąco polecam. Przyjemny włoski klimat, wszędzie miejscowi, pyszna pizza , dobre makarony, duża porcja w przyzwoitej cenie. Im plus!

Dziękujemy, Gracjan K

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna, choć nie powalająca włoska kuchnia. Zamówiliśmy bruschettę oraz spaghetti a'la vongole. Dania smaczne, poprawne. Obsługa szybka, miła. O dobrej atmosferze i jakości świadczyła ilość gości. Restauracja pękała w szwach.

Dziękujemy, Agnieszka J
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne oraz w przystępnej cenie. Obsługa przyzwoita choć mogłaby obsługiwać nas jedna osoba od początku do końca ale pomijając to, to jedzenie o smaku Włoch. Warto to tu zajrzeć na pizze i makaron.

Dziękujemy, Piszy1
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza 9/10
Makaron 9/106
Czytość 10/10
Bardzo fajna atmosfera. Ceny świetne.
Menu n załączonym zdjeciu

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, FellowTraveler629661
Zrecenzowano 22 kwietnia 2018

Pyszna włoska kuchnia w bardzo dobrych cenach.
Skorzystaliśmy dwukrotnie z posiłków w tej restauracji. Pizza - bardzo duży wybór. Pyszne włoskie dania - Lazania, Gnocchi.
Znakomite Desery - Tiramisu,
Koniecznie trzeba spróbować Prosecco.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Wakos86

Al Calesse — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Al Calesse? Podziel się wrażeniami!