Przepięknie!

Najpiękniejszy widok jaki widziałam. Można wjechać z dolnej stacji w Malcesine lub ze stacji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2019
dorotag924
uroczo :)

Zrecenzowano: 6 września 2019
Natka77
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 920)

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najpiękniejszy widok jaki widziałam. Można wjechać z dolnej stacji w Malcesine lub ze stacji pośredniej.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, dorotag924
Zrecenzowano: 6 września 2019

Monte Baldo to wzgórze na które koniecznie trzeba wjechac, proponuje kupic wczesniej bilety przez internet, unikniemy tym sposobem stania w mega długiej kolejce:) widoki po wjechaniu na gore są nieziemskie, widac osniezone szczyty alp i piekne jezioro :) miejsca na górze jest na tyle duzo, że kazdy znajdzie wolny zakątek:) mozna posiedziec i podziwiac przepiekne widoki, musisz tu byc:)

Dziękujemy, Natka77
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne ale drogie miejsce... można co prawda wdrapać się na nogach ale... Polecam warto wydać te kilka EUR.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Na szczyt wyjechaliśmy szybką, obrotową gondolą. Już sam wyjazd na gorę stanowił dla nas nie lada atrakcję. Na górze trochę wiało, lepiej mieć coś ciepłego do ubrania. Widoki niesamowite, fajna restauracja z leżakami, ścieżki spacerowe. Dodatkowa atrakcja to alpaki. Niestety nie zdążyliśmy dotrzeć do wszystkich punktów widokowych.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W kwietniu szału nie ma. Nie ma krów, lam. W tym czasie polecam to miejsce milosnikom wspinaczki. Szkoda 64€ na same zdjęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, kar0linamal