Zapisz
Piękne widoki

Piękny widok z góry, jest gdzie pospacerować i odpocząć. Na górze znajdują się restauracje i leżaki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 lutego 2020
gruba_jadzia
Woerth am Rhein, Niemcy
Pocztówkowy widoczek

Monte Baldo oferuje pocztówkowe widoki na Jezioro Garda. Już sama jazda wagonikami jest atrakcją ze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 grudnia 2019
260miro6
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 045)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Monte Baldo to wzgórze na które koniecznie trzeba wjechac, proponuje kupic wczesniej bilety przez internet, unikniemy tym sposobem stania w mega długiej kolejce:) widoki po wjechaniu na gore są nieziemskie, widac osniezone szczyty alp i piekne jezioro :) miejsca na górze jest na tyle duzo, że kazdy znajdzie wolny zakątek:) mozna posiedziec i podziwiac przepiekne widoki, musisz tu byc:)

1  Dziękujemy, Natka77
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne ale drogie miejsce... można co prawda wdrapać się na nogach ale... Polecam warto wydać te kilka EUR.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Na szczyt wyjechaliśmy szybką, obrotową gondolą. Już sam wyjazd na gorę stanowił dla nas nie lada atrakcję. Na górze trochę wiało, lepiej mieć coś ciepłego do ubrania. Widoki niesamowite, fajna restauracja z leżakami, ścieżki spacerowe. Dodatkowa atrakcja to alpaki. Niestety nie zdążyliśmy dotrzeć do wszystkich punktów widokowych.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W kwietniu szału nie ma. Nie ma krów, lam. W tym czasie polecam to miejsce milosnikom wspinaczki. Szkoda 64€ na same zdjęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, kar0linamal
Zrecenzowano: 21 listopada 2018

To był udany dzień i choć pogoda nas nie rozpieszczała to wjazd na Monte Baldo wynagrodził to. Bajeczny widok na jezioro i góry. A po spacerze można zjeść pyszny obiad lub po prostu usiąść z kawą w dłoni i podziwiać panoramę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Angelina C