Przepięknie!

Najpiękniejszy widok jaki widziałam. Można wjechać z dolnej stacji w Malcesine lub ze stacji... Przeczytaj więcej

dorotag924
Widoki...

Piękne ale drogie miejsce... można co prawda wdrapać się na nogach ale... Polecam warto wydać te... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019
Flem19
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 914)

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne ale drogie miejsce... można co prawda wdrapać się na nogach ale... Polecam warto wydać te kilka EUR.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Na szczyt wyjechaliśmy szybką, obrotową gondolą. Już sam wyjazd na gorę stanowił dla nas nie lada atrakcję. Na górze trochę wiało, lepiej mieć coś ciepłego do ubrania. Widoki niesamowite, fajna restauracja z leżakami, ścieżki spacerowe. Dodatkowa atrakcja to alpaki. Niestety nie zdążyliśmy dotrzeć do wszystkich punktów widokowych.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W kwietniu szału nie ma. Nie ma krów, lam. W tym czasie polecam to miejsce milosnikom wspinaczki. Szkoda 64€ na same zdjęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, kar0linamal
Zrecenzowano: 21 listopada 2018

To był udany dzień i choć pogoda nas nie rozpieszczała to wjazd na Monte Baldo wynagrodził to. Bajeczny widok na jezioro i góry. A po spacerze można zjeść pyszny obiad lub po prostu usiąść z kawą w dłoni i podziwiać panoramę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Angelina C
Zrecenzowano: 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Malcesine skusiliśmy się na zakup tygodniowej karty (70€)uprawniającej do wjazdu gondolą bez ograniczeń. Karta jednodniowa to koszt 22€. Niestety czas oczekiwania na wjazd może się wydłużać i wydłużać w zależności od pory przybycia, więc zalecam wstać wcześniej i tym samym ominąć kolejkę ciągnącej się czasem na schodach na wysokość 2 piętra. Górna cześć drogi gondoli na szczyt pokonujemy gondolą obracającą się wokół własnej osi. Widoki wspaniałe. Szlaki w mojej ocenie średniej trudności, lecz nie oznaczone tak jasno jak np. w Austrii, wiec zaopatrzcie się w mapkę. Tuż przy górnej stacji znajduje się restauracja. Uroku dodają stada owiec i krów z dzwonkami na szyi . Na górze udało nam się ujrzeć nawet świstaka. Jest to świetne miejsce dla miłośników paralotnictwa.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, MartaReginaJ