“Pizza ok, makaron bardzo średni ”
La Cambusa — recenzja

La Cambusa
Zarezerwuj stolik
śr., 16.10
20:00
Nr 22 wśród 120 Restauracje (Malcesine)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Zamówiliśmy pizze, makaron z łososiem i makaron z pomidorami i bazylią. Pizza była bardzo dobra za to makarony nie należały do najlepszych. Bardzo słone i tłuste.

Dziękujemy, dorotag924

Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Po kilku nietrafionych restauracjach w Riva del Garda przyszedł czas na zwiedzanie i posiłek w Malcesine. W gąszczu klimatycznych knajpek upchanych w wąskich uliczkach tego uroczego miasteczka zatrzymaliśmy się na chwilę przy nieco większej restauracji La Cambusa. Natychmiast zostaliśmy powitani we wszystkich słowiańskich językach przez uprzejmego kelnera. Naklejka Tripadvisor na drzwiach dawała sygnał że jest to restauracja polecana. Tym niemniej sprawdziliśmy najpierw recenzje.. W tym również te negatywne. Znacząca przewaga pozytywów skłoniła nas do zajęcia miejsc. Karta zrównoważona. Każdy znajdzie coś dla siebie nie musząc wybierać spośród 200 dań.. W karcie brak informacji o opłacie kopertowej wynoszącej 2 euro od osoby. Tym niemniej z czystym sumieniem mogę przyznać że w zamian za to do stołu podano nam pieczywa, oliwki (po raz pierwszy w ciągu tygodnia)oraz pyszny sos pomidorowy. Wybór dania z karty nie zajął nam dużo czasu. Każda z czterech osób zamówiła inny makaron. Napoje podane niemalże natychmiastowo. Jedzenie też nie kazalao na siebie długo czekać. Szybka degustacja i każde z dań podanych w mosiężnym rondelku smakuje bardzo dobrze. Ragu było sosem mięsnym a nie mielonym w pomidorach. Carbonara pachniala i smakowała boczkiem, Arrabiata rewelacyjna. Moje rawioli z dynia i szałwia także było dla nas czymś nowym ale i to danie okazało się strzałem w 10. Sól, pieprz i Parmesan dostępne na stole tak by każdy mógł doprawić danie po swojemu.
Na koniec posiłku kelner przyniósł butelkę alkoholu tak by każdy z nas mógł zakończyć czymś mocniejszym (jak się później okazało nalewka własnej roboty wedle receptury babci właściciela... REWELACYJNA). Po zapłaceniu rachunku (nie policzono w nim jednego dania bo okazalismy kupon który dostaliśmy przechodząc obok restauracji), zostawiliśmy dodatkowy napiwek (pomimo 8euro wliczonych w rachunek). Ogólnie w 4 dorosłe osoby zapłaciliśmy 50 euro (w tym potrawy, napoje, koperta i napiwek) w zamian dostaliśmy naprawdę pyszne dania i rewelacyjna obsługę (w sumie troszczylo się o nas 3 kelnerów i właściciel).
Barszcz, bigos, pierogi, piwo.. To i jeszcze kilka innych słów po polsku wypowiadał przyjaźnie każdy z kelnerów.
Lokal absolutnie godny polecenia

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Thomas R
Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Z racji tego iż restauracja jest polecana przez tripadvisor poszłam tam z mężem na kolację. Mąż zamówił steka, kelner nie pytał o stopień wysmazenia! Za sałatkę do steka zapłacił €4.5 a skład sałatki to nakrojona kapusta pekińska i plaster cytryny... potrawy bez smaku, podane w brzydki sposób, obsługa niemiła. Ja jadłam ravioli z dynią, podane były z mosieznej patelni która strasznie smierdziala metalem/mosiadzem. Obrzydliwe!!! Wino chrzczone wodą, lane z kija...dramat. szkoda wydanych pieniędzy. Obsługa niemiła. Nie polecamy!!!! / expensive, poor service, poor quality, wine mixed with water. Not worth even one pence! Ravioli served from metal pan, very smelly (intensive metal smell and taste).

Termin wizyty: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, malgoskap
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa restauracja. Wystruj piracki ktory pozostawia troche do zyczenia, ale ogrodek mega klimatyczny. Piekna kamienica tuz nad jeziorem. Podane na skromnych metalowcy miskach owoce morza byly bardzo dobrze przyrzadzone.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, wojciechb2017
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017

Trafiliśmy tutaj przypadkiem podczas spaceru. Zachęcił nas przyjemny ogródek i stoliki. Zamówiliśmy Bolognese i Pizzę. Oba dania bardzo smaczne, Pizza chrupiąca, taka jak powinna być. Obsługujący nas kelner miły. Zamówienie i realizacja przebiegły sprawnie. Super, polecamy.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tomaszs624

La Cambusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malcesine, Province of Verona

Byłeś(-aś) w La Cambusa? Podziel się wrażeniami!