“Skromnie ale smacznie”
La Cambusa — recenzja

La Cambusa
Nr 5 wśród 105 Restauracje (Malcesine)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa restauracja. Wystruj piracki ktory pozostawia troche do zyczenia, ale ogrodek mega klimatyczny. Piekna kamienica tuz nad jeziorem. Podane na skromnych metalowcy miskach owoce morza byly bardzo dobrze przyrzadzone.

Dziękujemy, Wojciech B

Zrecenzowano 26 sierpnia 2017

Trafiliśmy tutaj przypadkiem podczas spaceru. Zachęcił nas przyjemny ogródek i stoliki. Zamówiliśmy Bolognese i Pizzę. Oba dania bardzo smaczne, Pizza chrupiąca, taka jak powinna być. Obsługujący nas kelner miły. Zamówienie i realizacja przebiegły sprawnie. Super, polecamy.

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Sympatyczna obsługa, dobre jedzenie, a do tego siedząc na zewnątrz pod budynkiem ma się dziwne wrażenie że jest się atrakcją turystyczna :) wszyscy robią zdjęcia, a dlaczego? Sprawdźcie sami , warto :)

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 28 lipca 2017

Polecam cudowną restauracje w Malcesine - pyszne jedzenie, sympatyczni właściciele i do tego piękne widoki :) ach chce się wracać....

Dziękujemy, mraska
Zrecenzowano 27 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówilismy pizzę i sałatkę Primavera. Przed posiłkiem dostalismy starter- oliwki, pyszny sos pomidorowy, ser, bagietkę. Jedzenie podano szybko. Bylo bardzo smaczne i swieże. Za dwie osoby rachunek (wraz z napojami i opłatą za serwis) wyniósł ok 30 eur. Obsluga mila i sympatyczna. Polecam!

2  Dziękujemy, Maciej W

La Cambusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malcesine, Province of Verona

Byłeś(-aś) w La Cambusa? Podziel się wrażeniami!