“Bardzo smacznie i przyjemnie.”
La Cambusa — recenzja

La Cambusa
Nr 5 wśród 105 Restauracje (Malcesine)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017

Trafiliśmy tutaj przypadkiem podczas spaceru. Zachęcił nas przyjemny ogródek i stoliki. Zamówiliśmy Bolognese i Pizzę. Oba dania bardzo smaczne, Pizza chrupiąca, taka jak powinna być. Obsługujący nas kelner miły. Zamówienie i realizacja przebiegły sprawnie. Super, polecamy.

Dziękujemy, Tomasz S

Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Sympatyczna obsługa, dobre jedzenie, a do tego siedząc na zewnątrz pod budynkiem ma się dziwne wrażenie że jest się atrakcją turystyczna :) wszyscy robią zdjęcia, a dlaczego? Sprawdźcie sami , warto :)

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 28 lipca 2017

Polecam cudowną restauracje w Malcesine - pyszne jedzenie, sympatyczni właściciele i do tego piękne widoki :) ach chce się wracać....

Dziękujemy, mraska
Zrecenzowano 27 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówilismy pizzę i sałatkę Primavera. Przed posiłkiem dostalismy starter- oliwki, pyszny sos pomidorowy, ser, bagietkę. Jedzenie podano szybko. Bylo bardzo smaczne i swieże. Za dwie osoby rachunek (wraz z napojami i opłatą za serwis) wyniósł ok 30 eur. Obsluga mila i sympatyczna. Polecam!

2  Dziękujemy, Maciej W
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 12 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Swietna kuchnia, naprawde bardzo smacznie. Ale najlepsza jest obsluga :-) panowie sa przesympatyczni, wtracaja sporo polskich slowek, wszystko na wesolo i to sprawia, ze atmosfera podczas posilku jest niezwykle mila. Goraco polecamy :-)

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor

La Cambusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malcesine, Province of Verona

Byłeś(-aś) w La Cambusa? Podziel się wrażeniami!