“Pyszna kolacja”
Ristorante Alfiero — recenzja

Ristorante Alfiero
Rezerwuj z
Ristorante Alfiero nie ma wolnych stolików w wybranym terminie. Wybierz inny termin lub wyszukaj restaurację z wolnymi stolikami.
Wybrany czas już minął.
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna, bardzo miła obsługa. Menu nie duże ale potrawy bardzo smaczne i świeże a porcje wystarczające. Klient witany jest lampką prosecco, a po posiłku miły poczęstunek z miejscowych trunków .
W karcie deserów każdy znajdzie coś dobrego. Jeśli będziemy ponownie w Madonnie di Campiglio to napewno z przyjemnością tam zawitamy.

Dziękujemy, Nikolas P

Zrecenzowano 29 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na kolacji w 3 osoby . Każdy z nas jadł coś innego a dodatki do ryby , kotlecików jagnięcych były takie same . Był to mrożony wstrętny szpinak i ziemniaki puree. Szlachetna ryba była przykryta sosem pomidorowym z rozgotowanymi pomidorkami ( skórki przyklejała się do ryby) . Szef kuchni podał na starter ciasto ze szpinakiem . To było bardzo miłe ale nie smaczne. Deserem też byliśmy zawiedzeni , być może trafiliśmy na słabe dania ( jedne z droższych w menu) . Obsługa była bardzo miła i profesjonalna . Jedliśmy w innych restauracjach w tej miejscowości i mamy porównanie . Ristorante Alfiero wypadło słabo.

Dziękujemy, Uphagena
Zrecenzowano 9 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wysokiej klasy obsługa, dbanie o najmniejszy szczegół podania potraw. Wszystkie danie (stek wołowy, risotto, carpaccio, ragout) pięknie podane i smaczne. Polecam.

Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 1 marca 2016

Restauracja elegancka , wyszukana karta . Na starter danie szefa , bardzo pyszne. Zniżki jeśli jest się w hotelach z grupy Lorenzetti . Risotto pyszne . Na zakończenie kolacji sorbet jabłkowy i ciasteczka . Polecam .

Dziękujemy, Anita L
Zrecenzowano 4 kwietnia 2015 z urządzeń przenośnych

Będąc w Madonnie trzeba odwiedzić te miejsce jedzenie dopieszczone bardzo pyszne.
Napewno tam jeszcze wrócę i to nie raz:-)

2  Dziękujemy, robertkT8138FR

Ristorante Alfiero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Madonna Di Campiglio, Pinzolo

Byłeś(-aś) w Ristorante Alfiero? Podziel się wrażeniami!