“Pyszne pizze i desery”

La Masseria Pizzeria Ristorante
Nr 35 wśród 233 Restauracje (Imola)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 19 października 2015

Zawitaliśmy tam z polecenia i .... warto było. Bardzo dobra pizza, do tego uraczyliśmy się niemieckim piwem i włoskimi deserami. Wszystko smaczne, czysto, miło, sprawnie. Zamówiłem pizzę z owocami morza - pierwsza klasa, do tego tiramisu .... rewelacyjne! Naprawdę warto! Do tego rozsądne ceny (dwie pizze, dwa desery, trzy piwa niemieckie - 45 euro - z tego wszystkiego chyba najdroższe były te piwa :) ) POLECAM!!!

Termin wizyty: październik 2015
Dziękujemy, Kamil K

Zrecenzowano 26 maja 2019

Zrecenzowano 30 września 2017

Termin wizyty: wrzesień 2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Enzo A, Proprietario, La Masseria Pizzeria RistoranteOdpowiedź udzielona 14 października 2017

Zrecenzowano 2 dni temu z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 2 dni temu z urządzeń przenośnych

La Masseria Pizzeria Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Castel Guelfo di Bologna, Province of Bologna

Imola, Province of Bologna

Byłeś(-aś) w La Masseria Pizzeria Ristorante? Podziel się wrażeniami!