“Wspaniały odpoczynek”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Hotel Palladio
Miejsce nr 1 wśród 38 hoteli w Giardini Naxos
EkoLiderzyPoziom srebrny
Zrecenzowano 22 września 2015

Byłam w tym hotelu na początku września 2015 r. To nie był mój pierwszy pobyt na Sycylii ale korzystanie z tego hotelu było dla mnie najmilsze. Atmosfera jaka w nim panuje jest bardzo urokliwa. Właścicielka każdego gościa traktuje tak jakby był on najważniejszą osobą. Pokoje bardzo przyjazne, posiłki typowe dla kuchni sycylijskiej smaczne i ekologiczne. Mnóstwo świeżych ryb co mnie zachwycało. Cudowny taras na którym spożywało się te pyszności nadawał romantyczny klimat. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach od strony ulicy przy zamkniętych oknach jest bardzo cicho.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2015, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Ewa C

Zrecenzowano 10 lipca 2015

Cudowne miejsce, z okien widać morze i plażę oddaloną o 25 m od hotelu.
Doskonała włoska kuchnia oparta na świeżych warzywach, rybach.
Właścicielka, Włoszka polskiego pochodzenia, mówiąca w kilku językach w tym także po polsku. Doskonała lokalizacja, pomoc personelu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój z wnęka balkonową na 2-gim pietrze, jedyny taki, z widokiem na morze
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 28 października 2014

Hotel jest cudowny, pokój który zamówiłam był prześliczny i przytulny. Z okna rozciąga się widok na morze. Na tarasie znajduje się hotelowa restauracja z widokiem na całą okolicę. Podawane w restauracji posiłki są przepyszne i zawsze świeże i przygotowane z najlepszych składników. Moja podróż miała charakter biznesowym i trwałą około tygodnia wiec dostępne szybkie połączenie WiFi było bardzo pomocne. Za rok przyjadę tu na wakacje. Uwielbiam takie urokliwe miejsca. Wp Eli wszystkim polecam.

• Data pobytu: październiku 2014, podróż służbowa
Dziękujemy, Aska W
Zrecenzowano 8 października 2014 z urządzeń przenośnych

Wraz z narzeczoną spędzaliśmy wakacje we wrześniu. Nasz pobyt w Hotelu Palladio zaplanowaliśmy dużo wcześniej z uwagi na liczne pozytywne opinie na temat tego miejsca.
I nie zawiedliśmy się, już w recepcji przywitała nas bardzo miła obsługa zaprowadzono nas do urokliwego pokoju z widokiem na morze. Pokój wyposażony był w klimatyzację wygodne łózko i TV z liczna ilością kanałów, dostępne było również wi-fi, lodówka. Śniadania są wliczone w koszt pokoju były naprawdę przepyszne dodatkowo uwagę zwróciły bardzo smaczne obiady i kolację. Wieczorem na tarasie panował niesamowity romantyczny klimat.
Czuliśmy się jak w domu wszyscy byli życzliwi i bardzo uprzejmi doskonale mówili po angielsku. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

Data pobytu: wrześniu 2014, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Maciej D
Zrecenzowano 27 lipca 2014

Rodzina z 4 letnim dzieckiem, spędziliśmy 9 dni w tym hotelu i każdego dnia byliśmy pozytywnie zaskakiwani zarówno różnorodnością menu w restauracji jak i uprzejmością personelu. Mieliśmy pokój z widokiem na morze które od balkonu oddalone jest o około 25-30 metrów. Codziennie piękne widoki na zatoke i czesto stojące na morzu duże statki wycieczkowe z turystami udającymi się do Taorminy lub na wulkan Etna.
Historyczna Taormina widoczna z balkonu pokoju, Etna widoczna z najwyższej kondygnacji hotelu Palladio, tarasu na dachu budynku z leżakami i prysznicami.
Restauracja- to jedno z najpiękniejszych miejsc w hotelu i tej miejscowości. Posiłki serwowane z widokiem na morze dla każdego klienta, naturalna bryza wiejąca od morza dająca poczucie relaksu.
Właścicielka hotelu, Katarina jest pochodzenia (po matce) polskiego, urodzona we włoszech,mówi dodatkowo po polsku, rosyjsku i angielsku. Osobiście stara się o zadowolenie gości, zwłaszcza kulinarnie. Codziennie obfite śniadania oparte na ekologicznych produktach, obiady robione w oparciu o wysokiej jakości oliwe z oliwej spod Etny, podobno najlepsza oliwa w całej Italii.
Plaża przed hotelem prywatna, hotel Palladio daje kupon zniżkowy na wejscie na plaże za 5 €, 2 leżaki i parasol.
Gorąco polecamy to miejsce.
Spod hotelu odjeżdżają autobusy zarówno do Taorminy (cena 3 € w obie strony) jak i na lotnisko w Katanii (cena około 8 € w jedną stronę pod sam terminal).
Andrzej i Beata Kraków Polska

Data pobytu: czerwcu 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Beata W
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Giardini-Naxos — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 2,3 km
Villa Daphne
Nr 3 z 38 w lokalizacji Giardini-Naxos
Liczba recenzji: 280
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Palladio? Podziel się wrażeniami!

Hotel Palladio — dodatkowe informacje

Adres: Via Umberto 470, 98035 Giardini-Naxos, Sycylia, Włochy
Numer telefonu:
Lokalizacja: Włochy > Sycylia > Province of Messina > Giardini-Naxos
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 38 hoteli w Giardini Naxos
Zakres cen: 219 zł–713 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Palladio 3*
Liczba pokoi: 19
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Palladio. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?