Zrecenzowano: 26 czerwca 2017

Mieszkałam w hotelu Villa Athena na 5 piętrze....brak klimatyzacji ,pokój dwuosobowy klaustrofobiczny,łóżko podwójne i mała szafa,klitka.Upał w pokoju nie do zniesienia.Noce nie przespane.Cena za hotel nie adekwatna do warunków tam panujących.Wszystko inne super.Wspaniałe wyżywienie ,bardzo mila obsługa w restauracji,pokoje czyste,miła obsługa.Przepiękna okolica,fajna plaża(korzystaliśmy z plaży miejskiej bezplatnej).Gdyby nie gorący pokój byłoby wzorowo.Pozdrawiam serdecznie.Chętnie wrócę w te strony.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, wiesiakot
Zrecenzowano: 12 października 2016 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja. Blisko plaza. Blisko centrum. Dobre jedzenie. I co wiecej potrzeba... Teraz minusy. Lata świetności trochę pewnie juz minęły, warto by odświeżyć hotel, a nasz pokój w villa athena, trochę zbyt klaustrofobiczny i za ciemny. Podsumowując, za ta cenę dobre miejsce, największy plus lokalizacja w centrum

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, spike232323
Zrecenzowano: 4 października 2016

Obsługa na najwyższym poziomie, pracownicy recepcji wraz z Dyrektor Kristina super przyjemni i pomocni. Kelnerzy z wielka kultura. Specjalne podziękowania dla barmana Aldisio oraz dla kelnerów Nino, Stefanii, Giovanniego i Francesco. Wspaniale cieple osoby odnoszące się do nas z wielkim szacunkiem.
Hotel czysty, wymaga odświeżenia ale wszystko ok. Jedzenie przepyszne, obłędne, pyszne makarony, miesa, ryby wszystko swieze i cudowne. Nie mam zastrzezen, polecam

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, m0nichetta
Zrecenzowano: 24 września 2016

jak na swoją cenę to niezły hotel ale pod pewnymi zastrzeżeniami: pokoje w willa Athena tylko w ostateczności, a już na pewno nie bierzcie na 1 poziomie (numery od 1100), to najgorsze pokoje, część to piwnica. Pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie ok, obfite choć monotonne śniadania. Kolacje serwowane do stolika, menu na jutro trzeba zamòwić dziś. Z 6 dań można wybrać 2. Codziennie obowiązkowo makaron. Napoje płatne. Obsluga miła.Okolica ok, plaża piaszczysta.Blisko Taormina :).

Wskazówka dotycząca pokojów: hotel przy ulicy , słychać ruch samochodowy
  • Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Wacław F
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016

Bardzo mi się podobało w tym hotelu, miła obsługa. Pokoje czyste i mają bezpłatny sejf. Blisko piaszczysta plaża oraz łatwy dojazd do Taorminy. Obiadokolacje mi smakowały. Chętnie to wrócę kiedyś. Polecam :)

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Paweł C