Garda

“Obiad z przyjaciółmi”
La Bussola — recenzja

La Bussola
Nr 3 wśród 101 Restauracje (Garda)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny lokal, bardzo miła obsługa, dobre jedzenie, porcje duże. Miły poczęstunek na początku i na końcu.

Dziękujemy, 887katarzynaj

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja w Gardzie .Jedzonko pyszne ale przede wszystkim niezwykle uprzejmy i troskliwy personel .Na powitanie focaccia na pożegnanie mini sorbet gratisowe .Jedzenie bez uwag wszystkim smakowało .Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mirodelaluz
Zrecenzowano 27 listopada 2018

Byliśmy z mężem i dziećmi na kolacji w tej restauracji i na pewno tam wrócimy. Jedzenie było przepyszne, obsługa bardzo sypatyczna. Bez problemu rozmawiali po angielsku. Moja córka , która nigdy nie chce nic jeść w restauracjach , spróbowała trufli i byłą zachwycona. To jakieś zaczarowane miejsce. Porcje były tak duże,że po przystawkach i daniach głownych nie mieliśmy już miejsca na deser, ale otrzymaliśmy deser w postaci lodów od firmy. W 100 % polecam!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, suspenders123
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na przystawkę ciasto od pizzy chrupiące mocno posolone oraz lampka alkoholu. Wybrany makaron carbonara smaczny, porcja bardzo duża. Wieprzowina w sosie cytrynowym- dwa kawałki miękkiej wieprzowiny bez panierki smaczne, sos nic specjalnego do tego zamówione za 5euro frytki- porcja bardzo duża. Na koniec wraz z rachunkiem deser- sorbet mango. Wszystko świeże i smaczne. Obsługa miła. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ania28082
Zrecenzowano 26 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się w klimatycznej uliczce obok promenady. Przy wejściu zapraszają kelnerzy. Ok 19 bez problemu ze stolikiem. Menu typowo włoskie. Jakość potraw idealna. Obsługa bardzo miła. Liczne darmowe poczęstunki. Polecam:)

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, sabud2016

La Bussola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Garda, Province of Verona

Byłeś(-aś) w La Bussola? Podziel się wrażeniami!