Zapisz
Lago di Garda na majówkę

Spędziliśmy niestety tylko jeden dzień w okolicach jeziora (dokładnie w miejscowości Lazise... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 października 2019
Sandra K
Katowice, Polska
Piękne jezioro otoczone górami

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019
Monika P
Leszno, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 326)

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Jezioro Garda wielu kolorów. Jezioro z pięknym kolorem wody, otoczone górami, widok niesamowity. Plaże kamieniste, co dodaje uroku. Od północy jeziora duży wiatr, przy którym można się schodzić. Warto zobaczyć Gardę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Malowniczo położone, między górami, największe włoskie jezioro, jak morze :) Dookoła klimatyczne, włoskie miasteczka z licznymi plażami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2019

Z jednej strony można się pokąpać na fajnych plażach południu jeziora, z drugiej strony znaleźć sobie miejsce do "łazikowania" na północy. Kto co lubi...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 16 września 2018

To co mnie urzekło w jeziorze Garda to fakt, że każdy może znaleźć tam swój, najbardziej pasujący mu zakątek. Ci którzy wolą wodę w otoczeniu gór mogą udać się w jej północną część, gdzie wysokie góry odbijają się w wodach jeziora. Dla miłośników plaż jest południowa, nizinna część. Swoje miejsc znajdą także Ci, którzy preferują spokój, ale są miejsca, gdzie jak ryba w Gardzie będą się czuli zwolennicy kurortów z bogatym nocnym życiem. Miłośnicy historii muszą koniecznie odwiedzić Sirmione z jego zamkiem, a kochający piękne widoki udać się na Monte Baldo. Dla szukających mocniejszych wrażeń jest Gardalandia z jej zjeżdżalniami i rollercoaster'ami. Smakosze prawie wszędzie trafią na perełki włoskiej kuchni czy fantastyczne wina. Niestety na przyjeżdżających czekają nie tylko fajne odkrycia. Zmotoryzowani mogą być spokojni, że znajdą wielokilometrowe korki oraz płatne parkingi we wszystkich miejscowościach nad jeziorem. Jak już to zwiedzanie lepiej zaczynać z samego rana. Po dwóch dniach, gdzie odstałem w korkach swoje wiedziałem, że lepiej znaleźć alternatywę choćby w postaci transportu wodnego. Co nie zmienia faktu, że jeszcze tam wrócę :).

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Tomek0873
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Byłem tu kilka lat temu i ciągle do mnie wracała chęć powtórnego zobaczenia widoku Jeziora Garda, gdy wjeżdża się w kierunku Riva del Garda od Trydentu. Trochę było zamglone i słońce nie było w najlepszym położeniu, żeby widok był ostry i wyrazisty. Ale i tak zostaje zawsze w pamięci. Koniecznie!!! A kto lubi atmosferę kurortów i tego typu wypoczynek, to będzie się czuł lepiej, niż ryba w Gardzie :-)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, andrzejs66