Zrecenzowano: 16 maja 2019

Miejsce rewelacyjne i hotel bajkowy , świetnie prowadzony z kapitalną obsługą.Posiłki fantazja od urozmaiconych śniadań po obfite kolacje , owoce morza czy specjały kuchni regionalnej to tylko namiastka tego co szef kuchni oferował. Proponuje rozłożyć degustacje na każdy dzień pobytu bo naprawdę warto skosztować wszystkiego co pojawia się na stole ponieważ oczy nie pozwolą zapomnieć o tych potrawach:). Wspomnę tylko , że dopełnieniem wszystkiego są Królewskie desery , które na długo pozostaną w pamięci a w szczególności na podniebieniu.Hotel posiada SPA , które jest utrzymane na wysokim poziomie a możliwości relaksu jak i odnowy z kompleksem saun , basenu , jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne z widokiem na góry czy świetnie wyposażonej siłowni daje gwarantowany relaks po dniu szusowania , zresztą co tu dużo mówić najlepsze zespoły Włoskiej ligi z Napoli na czele przygotowują się do sezonu właśnie w tym miejscu!.Długo można by jeszcze pisać o fantastycznych pokojach w ciepłym i przytulnym stylu czy oddanej nowej części hotelu, którą w tym roku mieliśmy możliwość przetestować i szczerze powiem przytkało nas w pozytywnym słowa tego znaczeniu REWELACJA! Polecam ten Hotel z punktacją 10 na 10 ! i jak już ktoś skosztuje tego miejsca to myślę , że zostanie stałym klientem tak jak i MY!:)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Roam52319080819
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Hotel zapewnia wszystko , czego potrzebują narciarze; czyli szafki na sprzęt narciarski. podgrzewane haki na buty, doskonale zorganizowany dojazd do kolejki i powrót. Pokoje wygodne, ładnie umeblowane, na bieżąco utrzymywany porządek. Ładna jadalnia, w której serwowane są bardzo smaczne potrawy kuchni włoskiej, po nartach drobna "przegryzka" w barze. Imprezy umilające wieczory. Miłe SPA, m.in. jacuzzi na zewnątrz z widokiem na góry.
Gospodarze: Ojciec i Syn cały czas są wśród gości dbając o ich zadowolenie i jakość usług. Z całą odpowiedzialnością polecam ten hotel.Byłam tam 2 razy i oby nie ostatnie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Tourist12332256883
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny hotel, czyste super pokoje, przestronne z wygodnymi materacami, funkcjonalnie urządzone.
Jedzenie bardzo bardzo dobre, obfite posiłki - zapomnij o jakiejkolwiek diecie (chyba że masz bardzo silną wolę ;)).
Obsługa na czele z Właścicielami bardzo fachowa i pomocna. Busy pod gondolkę to strzał w dziesiątkę :).
Zaplecze spa (basen, sauny, jacuzzi) mądrze zagospodarowane na najwyższym poziomie. Ski room’y tez super.
Jeżeli jeszcze kiedyś Val di Sole to tylko Ten Hotel.
Całusy dla Całej Załogi z Krakowa :****

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 630majaw
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel!!! Cudowna obsługa !! Pyszne jedzenie bardzo duży wybór! Pokoje codziennie sprzatane. Dowóz pod sam stok narciarski. Różne sauny fajny basen 2 duże jacuzzi. Duże przestronne pokoje z bardzo wygodnymi materacami. Serdecznie polecam!!!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, MartaC1692
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Doskonała kuchnia, cudowni właściciele ( Ricardo sam pomaga przy wydawaniu deserów) i obsługa . Świetne imprezy wieczorne. Basen , sauny Byłam tu z rodziną 17 raz. I w przyszłym roku znów się wybieram

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Maps18605001953