“Smacznie, duże porcje”

Ristorante Pizzeria Dolomiti
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Dimaro)
Kuchnie: Włoska, Bar ze stekami, Bar
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Przyjemna restauracja zaraz obok ścieżki rowerowej pomiędzy Dimaro a Commezzadura (uwaga adres Via Gole 105 jest niaktualny). Dania smaczne, porcje są naprawdę duże, ceny niewygórowane, jednym słowem jak potrzebujesz przystanku na lunch to polecam. Możesz tu wpaść na lunch o dowolnej porze - nie zamykają pomiędzy 14'tą a 16'tą, co niestety jest częste w wielu innych restauracjach w rejonie.

Dziękujemy, 50krzysztofo

Zrecenzowano 9 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne włoskie jedzenie, pizza wyśmienita, polędwica idealna, polecam wszystkim odwiedzającym! Naprawdę warto, nie ma się do czego doczepić.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 494karolm
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Błyskawiczna realizacja zamówienia, duży wybór pizzy, ale niestety nie sprostała oczekiwanią. Składniki rzucone od niechcenia. Na pizzy z tuńczykiem, ryba była na 1/4 pizzy. Ciasto bez wyrazu, tak samo składniki. Byłam zawiedziona nastawiając się na dobrą włoską pizzę.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, aleksandrag639
Zrecenzowano 23 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna włoska pizza
Ceny od 5€ za pizzę.
Lokalne dania, lokalne drinki w dobrych cenach.
Naprawdę warto tu zajrzeć :)

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, bsiuda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michele P, Proprietario, Ristorante Pizzeria DolomitiOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2017

Thank you very much, we hope to see you again!

Zrecenzowano 17 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Będąc we Włoszech na nartach często napotykaliśmy problem zamkniętych restauracji i jedynych czynnych pizzerii. Dolomiti spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Pizza była pyszna!!! Szybnka rozpływała się w ustach - nic po taniości. Dodatkowo makaron dolomicki PYSZNY. Obsługa sympatyczna, uśmiechnięta i zawsze na czas! Warto zajrzeć tu będąc w pobliżu.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, 145olgaf

Ristorante Pizzeria Dolomiti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dimaro, Trydent

Byłeś(-aś) w Ristorante Pizzeria Dolomiti? Podziel się wrażeniami!