Zrecenzowano: 15 lutego 2018

Hotelik mały, blisko do morza, pokoje standardowe, małe my mieliśmy z balkonem, z klimatyzacją i widokiem na morze ale wiem, że są różne typy pokoi.Nam pasowało gdyż my bardzo aktywnie spędzamy czas i hotel nie jest priorytetowy. Obsługa bardzo fajna, polski personel, kuchnia polska z elementami kuchni włoskiej 3 posiłki dziennie serwowane z karty. Miejscowość jest gwarna, w sezonie tętniąca życiem, my byliśmy w sierpniu więc szczyt sezonu. Z hotelu blisko na plaże, do miasta, do portu, sklep spożywczy blisko, kawiarnie, lodziarnie :-).....Jesteśmy ogólnie zadowoleni, ale hotel polecam mało wymagającym. Nam się bardzo podobało

Termin pobytu: sierpień 2017
7  Dziękujemy, Beata260172
Zrecenzowano: 10 września 2017

Hotel bardzo dobrze położony, bliziutko do plaży (ok. 100m). Niezwykle smaczne, domowe jedzenie. Śniadania w formie bufetu, zaś obiady i kolacje dwudaniowe serwowane po wcześniejszym wyborze spośród dwóch opcji.
Minusem jest brak basenu.

Gorąco polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, czornydanio90
Zrecenzowano: 9 września 2017

Bardzo przyjemny hotel, blisko plaży, do centrum Cesenatico też niedaleko. Pokoje nie są duże, lecz jak na ten standard przestronne i co najważniejsze czyste. Jedzenie pyszne i obfite!
Minusem jest brak basenu.
Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Daniel W
Zrecenzowano: 3 marca 2017

Hotel blisko plaży. Miła obsługa w języku polskim. pokoje trochę małe, codziennie sprzątane. słabe wi-fi.jedzenie w miarę smaczne, do wyboru kuchnia polska i włoska. dobra cena do jakości hotelu. POLECAM

Termin pobytu: sierpień 2016
3  Dziękujemy, Be_chat_w_dar70_
Zrecenzowano: 5 listopada 2016

Całkiem fajne wczasy. Hotel tez niezły. Obsługa całkiem ok może poza jedna młodą damą, która wyżej ........niż ma . Posiłki całkiem dobre ale bez przesady. Jak za taką cenę to to całkiem ok. Pięć minus:)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na morze. trochę głośno ale są rolety więc nie ma problemu.
Termin pobytu: sierpień 2016
8  Dziękujemy, Marek B