Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Hotel Santa Lucia był doskonałym wyborem w stosunku do ceny. Zasługuje na swoje 3 gwiazdki. Otoczenie jest przyjemne i ładne. Dużym plusem dla którego wybrałam ten hotel jest jego położenie niedaleko Cefalu.25 minut spaceru wzdłuż promenady. Oczywiście najpierw trzeba pokonać 102 schodki :) Basen wbrew niektórym opiniom jest wystarczający do pływania i odpoczynku. Zarówno przy basenie jak i na plaży jest wystarczająca liczba bezpłatnych leżaków i parasoli. Pokoje są małe
i wszystko zależy, w której części budynku dostanie się pokój. My miałyśmy pokój z bocznym widokiem na morze za dopłatą . Jest mały , ale ma w środku wszystko czego trzeba m.in. lodówkę i sejf. Klimatyzacja działa bez zarzutu, a Panie sprzątające codziennie czyszczą i dokładnie sprzątają. Dużym plusem jest szybka reakcja personelu na zgłoszone usterki. Jeżeli chodzi o jedzenie wystarczającą opcją jest opcja HB. Śniadania typowo włoskie, ale rozszerzone. Jedyne do czego można się w tej kwestii przyczepić jest automat z kawą. Kawa nie do picia. W tej kwestii doskonałą „robotę” robi znajdująca się w hotelu kawiarnia Santa Lucia. Genialna kawa, lody, desery i przysmaki. Jeżeli chodzi o obiadokolacje to były smaczne i wystarczająco różnorodne. W czwartki są owoce morza. Jedynym minusem jest to , że niektóre warzywa, ziemniaki mogłyby być cieplejsze. Często wiele dodatków do kolacji trzeba jeść na zimno.Koszt napojów to woda średnio 2 euro i kieliszek wina 4 euro. W recepcji można dogadać się po angielsku. Pozostały personel mówi głównie po włosku. Łącznie z barmanami. Plusem dla rodzin z dziećmi są wieczorne animacje. Niestety z 5 animatorów po angielsku mówiło 2. Informacje o animacjach nie były tłumaczone na angielski, ani na żaden inny język poza włoskim, co sprawiło, że nikt nie miał pojęcia o tym co się będzie działo w kolejnych dniach . Hotel zasługuje na swoje 3 gwiazdki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dopłaćcie za widok na morze. Upierajcie się aby dostać pokój na jak najwyższym piętrze.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, iwonak960
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ten hotel dobrze wspominam pobyt,nie było się do czego doczepic. Pokoje czyste co dzien zmieniane ręczniki jedzenie wporzadku , super kawriarnia/bar na na obiekcie z widokiem na La Rocca i góry przed hotelem

Dziękujemy, Camper792558
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Hotel tuż na morzem, sympatyczna obsługa, weseli animatorzy których mój syn uwielbia. Piaszczysta plaża i hotelowe leżaki. Mały basen ale za to tuż na morzem, z 50 m w linii prostej i 103 schodki jeśli dobrze pamiętam, zero problemów.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybrać pokój w widokiem na morze, jest piękne. Czasem przejedzie pod oknami pociąg ale to w niczym nie przeszkadza
Dziękujemy, Michał G
Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Hotel bez rewelacji , jezeli kupicie pokoj bez balkonu i widoku na tory kolejowe/ morrze to macie szanse na klaustrofobie . Basen wielkosc sadzawki . Plaza hotelowa , ktos kto nazywa ten pasek kamieni i niewwielkiej ilsci piasku przylegajacy do kamienistej sciany promenady powinien przecytac definicje w encyklopedi . Ja czulem sie jak pod mostem . Mozna popatrzec na mapy sat.Dobra baza wypadowa , ale cena to pomylka.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko z balkonem i widokiem na morze
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Jarosław W
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, pokój mieliśmy bez balkonu, ale za to z widokiem na morze i stare miasto. Czysto i miła obsługa, fajne animacje. Śniadania mało urozmaicone, brak warzyw, sałatek typowo włoskie. Kolacje smaczne duży wybór. Wegetarianin na śniadaniu ma kiepsko☹️, ale na kolacji z pewnoscia znajdzie cos dla siebie hotel polecam. Blisko centrum miasta spacerkiem 20 min i 104 schody do pokonania. Supermarket po drugiej stronie ulicy. Na plaży przy hotelu przed sezonem nie było parasoli i leżaków podobno w sezonie czyli po 15 czerwca są bezpłatne. Polecamy

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, 193katarzynak