“Wyborne jedzenie, bardzo miła obsługa, znakomity klimat”
Masquenada — recenzja

Masquenada
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 2 wśród 180 Restauracje (Cefalu)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, którzy chcą smacznie zjeść. Szef kuchni Vincenzo to prawdziwy artysta, a przy okazji fantastyczny, otwarty i pogodny człowiek. Menu jest krótkie, ale potrawy świeże i pyszne. Jeśli ktoś lubi ryby i owoce morza musi odwiedzić to miejsce będąc w Cefalu.

Dziękujemy, micha_b335

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Restauracja nie robi z zewnątrz super wrażenia - nieco schowana wśród budynków. Karta dań krótka. Bardzo miła obsługa. Właściciel dogląda i pyta klientów o opinię. Jedliśmy tam niesamowite mule w sosie cytrynowo pieprzowym - bardzo dobre choć podawane tylko jako przystawka więc porcja nie jest za duża. Owoce morza z grilla wyśmienite choć porcja nieco mała. Mają domowej produkcji makaron. Świetny smak w połączeniu z owocami morza plus pistacjami. Niekoniecznie dobry wybór dla dzieci. Jest tylko spaghetti bolognese (chyba że dzieci lubią ryby to da się coś wybrać). Miejsce godne polecenia na kolację choć nieco droższe niż średnia w Cefalu. Na pewno jakość potraw się broni i warta ceny. Szkoda że nie mają ostryg :-(

Dziękujemy, Bogdan W
Zrecenzowano 29 marca 2019

Znakomita restauracja z przemiłą obsługą!!! Miejsce spokojne a kuchnia przepyszna. Przed kolacją rozmawialiśmy z szefem kuchni, który jest wielkim fanem piłki nożnej. Przygotował nam wspaniałą kolację. Ocena 5/5 za klimat, jedzenie i przede wszystkim obsługę.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mateusz84dPL
Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Głębia smaku Sycylijskiej kuchni.
Obsługa absolutnie perfekcyjna.
I znają się na serach :-)
SPECTACALURE .
Polecam !!!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 895jaceks
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam restauracje Masauenada! Wraz z moją dziewczyna zjedliśmy tam przepyszną kolacje! Tuńczyk w panierce z sezamu był po prostu niesamowity, z reszta widać na zdjęciach. Warto porozmawiać z szefem kuchni Vincenzo, który mówi świetnie po angielsku i z chęcią wam opowie o wszystkich produktach których używają w kuchni i z jakich okolic są dostarczane. Restauracja jest naprawdę tania, w porównaniu do reszty Cefalu i jest bardziej nastawiona na to by serwować dobrej jakości jedzenie a nie narobić jak najwiecej kasy. Pozdrawiam!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Marcin1991

Masquenada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cefalu, Province of Palermo

Byłeś(-aś) w Masquenada? Podziel się wrażeniami!