“Nie rozumiem skąd te zachwyty... świetna obsługa”

Ristorante Le Chat Noir
Nr 17 wśród 155 Restauracje (Cefalu)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Zacznę od pozytywów - bardzo miła i fachowa obsługa - czuliśmy się zaopiekowani. Świetne wino. Cały problem w tym, że jedzenie jest mdłe i kompletnie bez pomysłu. Risotto z owocami morza było mdłe i niesmaczne, ryba (miecznik) była podana z dziwnym zestawem warzyw, a i stek nie zachwycał... Jedyne danie, które w miarę smakowało to mule gotowane w winie. Do tego kolacja dla 4 osób wyniosła nas 150€...

Dziękujemy, Krzysztof T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ristorantelecha... N, Proprietario, Ristorante Le Chat NoirOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2017

Dar Miss Krzysztof

I would not be presumptuous.
Before making a critique.
Before wanting fantasy dishes.
Look in the kitchen dictionary " the sea lettuce".
Than we can talk.
If you do not know what the lettuce can not pretend to have fancy dishes without knowing A B C of the kitchen.

For the rest we are sorry that it was not of its kind food.
thank you for the visit

Marco
Ristorante Le Chat Noir

Zrecenzowano 19 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, wnętrze stylowe, klimatyczne , bardzo miły pomocny personel, polecamy :):):):). Muzyka w tle , tostery czyste

Dziękujemy, monagaj
Zrecenzowano 8 września 2015

Przechodząc kilkakrotnie wąską uliczką obok tej restauracji zauważyliśmy, że prawie o każdej porze jest tam sporo gości. To nas zachęciło do wybrania sie tam na kolacje. I to była bardzo bobra rekomendacja. Chcąc spróbować jak najwiecej wybieraliśmy we trójkę rożne dania, a poźniej talerze lub kawałki potraw krążyły miedzy nami. Na przystawkę wybraliśmy Specjały z Sycylii oraz carpaccio bresaola. Danie główne to: miecznik z grila, spagetti z wongolami oraz spagettiz tuńczykiem, migdałami i cytryną,

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 24 lipca 2014

świetny klimat na małym dziedzińcu, pyszne carpaccio i makarony. jedna z najlepszych z cefalue, ceny standardowe, 10-13 za makaron.

Dziękujemy, Adrian A
Zrecenzowano 7 maja 2014 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy tą przyjemność aby skosztować smakołyków w tej restauracji, wszystko bardzo smaczne, obsługa miła, co chwila ktos do nas zaglądał czy czegos nie brakuje, cały czas jest kolejka aby zajac stolik, w sumie to sie juz nie dziwie dlaczego :)) polecam!

1  Dziękujemy, Justyna W

Ristorante Le Chat Noir — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cefalu, Province of Palermo

Byłeś(-aś) w Ristorante Le Chat Noir? Podziel się wrażeniami!