“Kolacja”

Ristorante Le Chat Noir
Nr 19 wśród 161 Restauracje (Cefalu)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, wnętrze stylowe, klimatyczne , bardzo miły pomocny personel, polecamy :):):):). Muzyka w tle , tostery czyste

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, monagaj

Zrecenzowano 8 września 2015

Przechodząc kilkakrotnie wąską uliczką obok tej restauracji zauważyliśmy, że prawie o każdej porze jest tam sporo gości. To nas zachęciło do wybrania sie tam na kolacje. I to była bardzo bobra rekomendacja. Chcąc spróbować jak najwiecej wybieraliśmy we trójkę rożne dania, a poźniej talerze lub kawałki potraw krążyły miedzy nami. Na przystawkę wybraliśmy Specjały z Sycylii oraz carpaccio bresaola. Danie główne to: miecznik z grila, spagetti z wongolami oraz spagettiz tuńczykiem, migdałami i cytryną,

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 24 lipca 2014

świetny klimat na małym dziedzińcu, pyszne carpaccio i makarony. jedna z najlepszych z cefalue, ceny standardowe, 10-13 za makaron.

Termin wizyty: maj 2014
Dziękujemy, Adrian A
Zrecenzowano 7 maja 2014 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy tą przyjemność aby skosztować smakołyków w tej restauracji, wszystko bardzo smaczne, obsługa miła, co chwila ktos do nas zaglądał czy czegos nie brakuje, cały czas jest kolejka aby zajac stolik, w sumie to sie juz nie dziwie dlaczego :)) polecam!

1  Dziękujemy, 871justynaw
Zrecenzowano 3 maja 2013

Doskonała kuchnia, piękny wystrój. Mila obsługa, wyjątkowo karty po angielsku i kelnerzy, który potrafią rozmawiać w tym języku

Termin wizyty: kwiecień 2013
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, MalgorzataPlitnik

Ristorante Le Chat Noir — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cefalu, Province of Palermo

Byłeś(-aś) w Ristorante Le Chat Noir? Podziel się wrażeniami!