Wspaniałe klimatyczne miejsce

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018
Erander
Warszawa

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyna ocalała z czterech brama miasta, nazywa się Porta Pescara od imienia namiestnika który ją wybudował w 1570 roku. Gotycki łuk zwieńczony jest herbem królów Sycylii.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, mikezelizy
Zrecenzowano: 27 lutego 2019

Będąc w podróży całkiem przypadkiem zajechaliśmy do Cafalu. W lutym przywitała nam wspaniała pogoda, a widok na port zapierał dech w piersiach. Plaża w zatoce, a wokół niej stare kamienice. Fajne miejsce na spacer i obowiązkowo zrobienie pamiątkowych zdjęć.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, KarolinaT367
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Będą w Cefalu konicznie trzeba podjechać do tego portu i zobaczyć te widoczki, dużo ludzi w wodzie, piękne stare zabudowy, klimat Syclii.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Erander
Zrecenzowano: 11 września 2017

Port jest stosunkowo niewielki, ale naprawdę wart odwiedzenia. Roztacza się z niego przepiękny widok na całe Cefalu. Widać nawet Hotel Santa Lucia e Le Sabbie Doro, położony na wzgórzu, oddalony o kilka kilometrów.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 15 czerwca 2017

Brama jak brama - tak naprawdę dla mnie to było tylko przejście na falochron, z którego mogłem podziwiać budynki przy plaży - kiedyś na każdej widokówce, teraz w czasie sms-ów - główne zdjęcie w każdym przewodniku.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
1  Dziękujemy, Jarosław C