Cavallino-Treporti

Villa Gentile — recenzja

Villa Gentile
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 14 września 2019

Najlepsza restauracja w Całym Cavallino-Treporti.
Stek najlepszy jaki mąż jadł do tej pory-jest fanem wolowiny i był zachwycony świeżością i smakiem.
Pizza prosciuttificio, pasta carbonara, pasta bolognese, lazagne.
Mogła bym wymienić jeszcze wiele dań, które wybraliśmy i mielismy okazję zjeść .Ceny przystępne, a porcje duże.
Pozdrawiamy najfajniejsza i najwspanialszą Panią Anete
Amelia i Antonina.
Do zobaczenia za rok. Włochy

Dziękujemy, MagdalenaP1797

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam . Wszystko mega pyszne w przystępnych cenach. Bardzo miła obsługa. Warto robić rezerwację.

Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne w rozsądnej cenie, porcje obfite a wybór bogaty. Pizze i makarony przepyszne. Miła obsługa w języku polskim. Polecam

1  Dziękujemy, UlencjaD
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Znakomita pizza dla całej rodziny. Bardzo dobra pizza Erotica.
Plac zabaw dla dzieci z kulkami.
Ceny przystępne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, joseph999pl
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w okolicy. Smaczne makarony i pizze, mały plac zabaw z kulkami dla dzieci. Jedynie co bym poprawił to tiramisu

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Pawel D

Villa Gentile — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cavallino-Treporti, Prowincja Wenecja

Byłeś(-aś) w Villa Gentile? Podziel się wrażeniami!