“Przepyszne! Wszystko ze smakiem.”

Pizzeria Ristorante Divina Costiera
Nr 13 wśród 247 Restauracje (Caorle)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byliśmy tam z mężem 4 razy. Każde z dań było przepyszne. Aż chciało się tam wracać i próbować nowe dania bez obawy o smak.
Co do obsługi to wszyscy bardzo szybko działają, wiedzą gdzie jest ich miejsce i co mają robić, obsługa dogaduje się bez słów, a przy tym są uśmiechnięci i życzliwi.

Kolejka przed restauracją mówi sama za siebie.
Jak się przyjdzie trzeba się wpisać na listę oczekujących na stolik przed wejściem. Mimo kolejki nie czeka się długo, a samo czekanie jest przyjemne - restauracja częstuje winkiem czekających na stolik :)

Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Askelan

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Ciakawa karta, od dań popularnych po makaron z homarem. Frito Misto pyszne, pachnące! Rybki z grila fantastyczne. Pizza - palce lizać. Fajna lokalizacją - blisko starego miasta, blisko promenady, ale jednak w spokojnym miejscu. Obsługa urocza!

Dziękujemy, MiPiOp
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal. Jedzenie jest tak pyszne że mnie z mężem powaliło na kolana. A we Włoszech jadłam już w wielu restauracjach i regionach. Polecam owoce morza w panierce i rybę pieczona z owocami morza. Pycha

Dziękujemy, adloizuz
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na urlopie nie mam zwyczaju chodzić dwa razy do tej samej restauracji. Ale ta...Ta serwuje przepyszną pizzę, a jeszcze lepszy makaron i gnocchi! Polecam z całego serca! Świetna obsługa, żadnego czekania na stolik, cena adekwatna do usługi!

Dziękujemy, anias539
Zrecenzowano 7 lipca 2018

Pyszne jedzenie, świetna atmosfera, przyjazna obsługa. Byliśmy tam dwa razy podczas wyjazdu i naprawdę godna polecenia pod każdym względem.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Konrad R

Pizzeria Ristorante Divina Costiera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Caorle, Prowincja Wenecja

Byłeś(-aś) w Pizzeria Ristorante Divina Costiera? Podziel się wrażeniami!