“Kolacja ”

Atmosphera Ristorante Pizzeria
Nr 23 wśród 149 Restauracje (Bibione)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce. Dobre jedzenie. Uśmiechnięci i mili kelnerzy. Szybka obsługa. Czasem trzeba odrobinę poczekać na stolik

1  Dziękujemy, barbarasY2053IE

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja, przyjazna rodzinom z dziećmi. Zjedliśmy bardzo dobrą pizzę i wyśmienite tagliatelle. Na deser bardzo dobre i lekkie tiramisu z espresso. Atmosfera tego miejsca na prawdę daje chwilę wytchnienia w gorące popołudnie. Bardzo miły, nienachalny personel i szybka obsługa. Wyróżnienie za menu po polsku oraz kelner, który rozumiał po polsku. Polecamy gorąco!

2  Dziękujemy, piotrusmil
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Fajnie bo mają menu po polsku ale potem i tak nikt już po polsku z obsługi ni w ząb więc to takie średnie jest. Wielki minus za czas podania dań - jedna z osób zdążyła zjeść gdy pozostała dwójka dostała swoje... Jedzenie to może kwestia gustu - mi nie smakowało, zamówiłem rybę, sama ryba ok ale ten bukiet warzyw to już jakaś kpina, 4 plasterki i to mało smaczne; drugie z dań - grillowany kurczak był bez smaku (ale może tak się tam serwuje dania); trzecie danie ok, ale to za mało żebym chciał tam wrócić..

Dziękujemy, antonis1988
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal ponieważ dzień wcześniej ustawiała się do niego kolejka, wydawało się że będzie dobrze. Niestety.
Gnocchi słabe, sos ragu okropny, jak z puszki.
Kelner nie zapytał o stopień wysmażenie steka z tuńczyka, dostałem go praktycznie surowego.
Zaproponował mi dogrilowanie pozostawionych przeze mnie na talerzu resztek!! To kpina!!
Odradzam i sugeruje nie sugerować się kolejkami do tej „jadłodajni”.
W pobliżu znajdziecie conajmniej kilka o niebo lepszych restauracji nawet z niższymi cenami.

Dziękujemy, radoslaws572
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Pizza przypalona, kelnerzy bardzo natarczywi, jak dla mnie o jeden raz za dużo, dlatego nie rozumiem tak wysokich ocen...

Dziękujemy, Mobile770976

Atmosphera Ristorante Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bibione, San Michele Al Tagliamento

Byłeś(-aś) w Atmosphera Ristorante Pizzeria? Podziel się wrażeniami!