Zrecenzowano: 12 marca 2017

Pokoje czyste, brak środków kosmetycznych w pokojach, a kiedyś były. Ruszyliśmy do sklepów po balsamy, szampony itd. Wyżywienie mniej niż średnie, a byliśmy tam 4 raz i mamy porównanie. Śniadanie normalne, kolacje czasem bez możliwości wyboru, niesmaczne. A kiedyś ten hotel słynął z dobrej kuchni...Pozostała pizza na mieście... Personel niezbyt sympatyczny. Tak więc nigdy więcej. Standard znacznie się obniżył, ale ceny nie.

Wskazówka dotycząca pokoi: I piętro pokoje 103, 104, 105
Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, 861Barbara_227
Zrecenzowano: 21 marca 2016

Hm... Może warto zacząć od super lokalizacji. Może wpierw pochwalić kucharza. Może najpierw skupić się na pięknym wystroju wnętrz..hm... Sama już nie wiem... Jestem pewna tylko tego, że hotel proponuje bardzo wysoki poziom w każdym calu!

Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, miraes
Zrecenzowano: 7 lutego 2016

Hotel idealnie położony, niedaleko stoków. Można dojść pieszo. Jedzenie w stosunku do opisu na stronie słabe. Żadnych dodatkowych atrakcji. Jedyny plus za narciarnię i podziemny parking. Samo miasteczko bardzo sympatyczne a stoki rewelacyjne - idealne dla rodzin z dziećmi. Polecam trasę Panoramikę.

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, przemarl
Zrecenzowano: 19 stycznia 2016

Jedzenie nie robi szału , o którym wcześniej było pisane.Śniadania owczem bdb i dużo , kolacje przesadzone w jakości.Pokoje bardzo czyste,woda w mini barze 3 euro- nie ma nigdzie info o cenie/niespodzianka przy płaceniu na koniec/Wellnes - to bardzo małe sauny.Lokalizacja świetna.

Wskazówka dotycząca pokoi: hotel ok.bez szału.
Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, BOGUSIAZYGMA
Zrecenzowano: 8 lutego 2014

Styczeń 2014, genialne jedzenie w hotelu, nigdy bie jedliśmy na mieście, właściel sommelier bardzo uczynny, cały personen symatyczny, rodzinna atmosfera, pokoje zaaranżowane w stylu alpejskim, czyste i ładne. Plusem hotelu jest narciarnia z podgrzewaczami na buty.

Termin pobytu: styczeń 2014
Dziękujemy, Guniaski