Zrecenzowano: 6 lutego 2017

Pobyt w dużej grupie narciarzy. Przesympatyczny Pan Gino , właściciel obiektu , miła obsługa , czysto, codzienny "room service" . Dostęp do wyciągów bezpośrednio z hotelu, 200m gondola, lub spod hotelu co ca 30minut Ski bus. W ocenie; cena do oferty, rewelacja po-le-cam!!!!! Oferta posiłkowa - doskonała smacznie , czysto , sprawnie, i co najważniejsze obficie. W ofercie owoce w znacznych ilościach co najmniej jabłka ,mandarynki , zamiennie kiwi!!! Hotel zabezpiecza tez Skipass . w pobliżu dostęp wypożyczalni sprzętu , Panie Gino wrócę na pewno!!!! Polecam niezdecydowanym Mieczysław z Jeleniej Góry

Wskazówka dotycząca pokoi: jeśli możesz wybieraj pokoje od strony gór , widoki suuuuper
Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Mietek1953
Zrecenzowano: 10 stycznia 2017

Byłem w hotelu w styczniu 2016 r. Przyjechałem ze sporą grupa znajomych. Generalnie pobyt bardzo udany. Hotel czysty, zadbany, codziennie sprzątane pokoje. Podobnie łazienki bez uwag czysto i schludnie. Wyżywienie mega obfite. Śniadania syte dużo nabiału do wyboru wędliny mleko do wyboru płatki owsiane. Obiadokolacje nie do przejedzenia. Gospodarz Gino robi wszystko aby zadowolić swoich gości w szczególności zaspokoić ich apetyty. Obsługa bardzo miła można się porozumieć w j. angielskim ale nie tylko. W odległości 30-50 m od hotelu polecana przez Gino wypożyczalnia sprzętu narciarskiego dobrze wyposażona i z miła obsługą. Obok hotelu przystanek Ski bus. W odl. ok. 200-250 m główna stacja narciarska. Generalnie wszystko na miejscu i tak jak sobie wymyśliłem. Mogę śmiało polecić hotel St. Martin jako bazę do wypoczynku. W tym roku tj w lutym 2017 znów jadę ze znajomymi do Gino na narty.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proponuję pokój z widokiem na góry.
Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel w dobrej lokalizacji, polozony ok 200 m od gondoli i tuz obok wypozyczalni. Bylem w tym hotelu z grupa 16 osob w polowie marca 2016 roku. Hotel zarzadzany przez Gino, ktory naprawde bardzo sie staral aby nasz pobyt byl udany. Bardzo mily i uprzejmy. Spelnial wszelkie nasze prosby i blyskawicznie rozwiazywal wszelkie problemy. Jest rowniez szefem kuchni i spelnia sie w tej roli rownie dobrze. Jedzenie smaczne, typowo wloskie, lokalne dania w ilosciach ponad norme. Na stolowce bardzo dobra, zawsze usmiechnieta obsluga. Jedyny minus jaki mozna wyszukac to nadajace sie do odswiezenia pokoje, ktore lata swietnosci maja juz za soba. Ale trzeba przyznac, ze jest to podobny standard do innych wloskich hoteli, w ktorych bylem na tym poziomie cenowym. Narciarsko Aprica bardzo pozytywnie nas zaskoczyla. Swietne warunki do nauki jak rowniez doskonale trasy czerwone i czarne. Generalnie polecam kazdemu kto chce spedzic mily urlop w przyjacielskiej atmosferze i atrakcyjnej cenie kosztem standardu.

Termin pobytu: kwiecień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, TomaszB3024
Zrecenzowano: 26 stycznia 2016

Bardzo dobra lokalizacja - do gondoli 150m. Pojemna narciarnia. Wypożyczalnia sprzętu 50 m od hotelu.
Obiadokolacje smaczne i obfite. Śniadania w zupełności wystarczające. Codziennie sprzątane pokoje.
Bardzo miła kameralna atmosfera.
Gino dba o wszystko i dobrze mu to wychodzi.
Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: styczeń 2016
1  Dziękujemy, jszczepan
Zrecenzowano: 25 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja, bardzo blisko do gondoli około 250 metrów Urozmaicone obiadokolacje, pokoje czyste codziennie sprzątane Właściciel i obsługa hotelu są bardzo pomocni i uczyni. Atmosfera rodzinna gorąco polecam na wypoczynek w gronie przyjaciół.

Termin pobytu: styczeń 2016
1  Dziękujemy, MariuszOl