“Najlepsza pizza! Polecam!”
Galija — recenzja

Galija
Nr 4 wśród 5 Restauracje (Zaostrog)
Zrecenzowano 3 września 2019

Pierwszy raz zdarza mi się załączyć zdjęcie na tripie. Nie praktykuję food porn, ale tym razem obiecałem sobie, że to zrobię. Dlaczego? Bo ta pizzeria na to zasługuje. Ps. bardzo lubię pizzę! Ps2. menu w języku polskim

Dziękujemy, pawel982

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w okolicy. Pyszne jedzenie i miła obsługa. Swojski klimat, wszystko na spokojno... To miejsce trzeba odwiedzić obowiąskowo! Pecam

Dziękujemy, dlutPolska
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w okolicy hotelu Morenia. Bardzo dobre krewetki chociaż grilowane w pancerzach i trzeba trochę czasu poświęcić na obieranie. Rewelacyjne miejscowe białe wino.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: sierpień 2018

Galija — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zaostrog, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Galija? Podziel się wrażeniami!