“Bardzo dobre, drogie jedzenie.”
Konoba Lanterna — recenzja

Konoba Lanterna
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Sevid)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre ale drogie jedzenie, pięknie polożone miejsce z pięknym widokiem. Kolacja filet z ryby, ryba, kalmary z grila i ośmiornica z grilla wszystko na czteroosobową rodzinę plus butelka wody Jana. Reasumijąc jedzenie polecam ale trochę za drogo. Obsługa ok.

Dziękujemy, jacekm1975

Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nieświeże owoce morza! Śmierdzące krewetki! Obsługa-PORAŻKA! Lekcewazace podejście do klienta! Wszystko mega przesolone.OMIJAC.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Aneta M
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazje przypłynąć jachtem w zatokę na noc gdzie mieści się ta restauracja. Jakże inna od wszystkich, w których byliśmy. Piękne i klimatyczne miejsce z widokiem na nasz jacht. Zamówiliśmy lekkie przystawki i dania. Sałatka z wołowiną bardzo dobra tak samo jak sałatka z krewetkami i mango. Niestety zupa krewetkowa totalnie przesolona. Restauracja nastawiona na turystów z Europy zachodniej zarówno z obsługą jak i z cenami. Za małą porcje spaghetti bolognese 100 Hrk to lekka przesada. Polecam miejsce na romantyczny wieczór dla par lub klimatyczny wypad ze znajomymi ale nastawnie się na potężny rachunek.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, M3RFF
Zrecenzowano 20 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo fajna w super fajnym miejscu. Bywalismy tam z rodziną co roku, jednak w tym coś się popsuło. Gdy tylko dotarliśmy na miejsce kelner w pierwszych słowach spytał czy mamy rezerwację, choć w restauracji nie było ani jednego klienta, bez z rezerwacji nie było możliwości uzyskania stolika. Jednak z wielką łaska pozwolili nam zostać przy stolikach przy plaży, stwierdziliśmy że coś się napijemy po długiej drodze pieszo z sevid. Jednak po długim oczekiwaniu około 30 min na głupia kartę stwierdziliśmy że wychodzimy. Nie było ani jednego klienta. Service naprawdę kiepski, szkoda naprawdę. Mam nadzieję że właściciel pomyśli o zmianach. Mam wrażenie że na pierwszym miejscu są turyści z Niemiec. Niestety. Przykre ale prawdziwe.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano 25 lipca 2016

Urokliwe miejsce i dobra atmosfera w restauracji zapowiadały, że spędzimy tam miły wieczór i zjemy pyszny posiłek. Niestety dania były przeciętne ,porcje małe, rachunek duży a my wyszliśmy głodni. Już tam nie wrócimy. Nie warto.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Marta L

Konoba Lanterna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sevid, Split-Dalmatia County
Rogoznica, Sibenik-Knin County

Marina, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Lanterna? Podziel się wrażeniami!