“Rozczarowanie.”
Kod Mije — recenzja

Kod Mije
Zrecenzowano 1 września 2019

Obsługa słaba, kelner chyba miał zły dzień.
Zamówienie.
Dwie pozycje podane inne niż w zamówieniu.
Nie traktowanie klientów na jednym poziomie ( inne sztućce, serwetki) ,głównie nastawieni na klienta niemieckiego.
Czas.
Od zamówienia, do podania posiłku około 50 min.
Jedzenie tzw. normalne, bez szału.
Ogólna ocena bardo słaba.

Dziękujemy, josek1977

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji podczas tegorocznej majówki. Pizza niedopieczona, spaghetti niedobre (śmierdzące mięso, - prawdopodobnie stare), zamiast piwa Karlovacko lanego, dostałem butelkę. Jedynie co było dobre to frytki. Jednak za tą cenę którą zapłaciliśmy - to zbyt niewiele. W porównaniu do ubiegłych lat - katastrofa. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza ,zupa pomidorowa i grzybowa bardzo dobre, dania podane szybko, ceny adekwatne do jakości

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Paulina G
Zrecenzowano 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Auta i Jadranska to jedno i to pierwsze co serwuje knajpa. Drugie to wygodne parkowanie i dużo zadaszonego miejsca do siedzenia. No i jedzenie, rozmaite a menu powinni opatentować. Jedzenie dobre po prostu. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, FunkyCoval1975
Zrecenzowano 26 września 2016

Obsługa miła i zakręcona nieco. Posiłki dostaliśmy na czas ale zbieranie zamówienia nie szło najlepiej. Jedzenie na pewno do poprawy bo jadaliśmy lepiej w Chorwacji. Przyjemnie na ogródku, choć hałas z ulicy nie uprzyjemnia pobytu.

Termin wizyty: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Greg K

Kod Mije — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lokva Rogoznica, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Kod Mije? Podziel się wrażeniami!