Zrecenzowano: 3 września 2018

Zostaliśmy zakwaterowani w bungalowie, niestety nie spełnia on standardu 3*, jest mały i widać że ma już swoje lata, duży pokój z kuchnią i dużym stołem, ale bez szafy czy komody, malutki telewizorek lampowy, mały pokój z szafą i małym łóżkiem piętrowym, maciupeńka łazienka (1,7x1,7m) z grzybem i okropnymi ceratami pod prysznicem. Klimatyzacja i lodówka okropnie hałasowały, nie byliśmy w stanie z nich korzystać, poza tym klima chłodziła tylko duży pokój, aby się ochłodzić musieliśmy robić w nocy przeciągi. Przy hotelu jest wąska kamienista plaża, trochę za mała jak na tak dużą ilość gości. Brak placu zabaw dla dzieci, basen o wymiarach 16x6 m wypełniony lodowatą wodą, prawie nikt się w nim nie kąpał, otoczenie basenu wysypane białym żwirkiem i postawionymi 3 leżakami, ośrodek bez ogrodu, żadnych kwiatów, za to dużo miejsca do parkowania samochodów. Jedzenie mało urozmaicone, napoje dostępne tylko w restauracji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam zakwaterowania w starych bungalowach.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, jartypory
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mijo K, Sales and Reception Manager , Holiday Village SagittaOdpowiedź udzielona 13 października 2018

Dear jartypory,

thank you for taking time to write a review of our holiday village. Bungalows are categorized as a 2* accommodation. Its equipment is well known to all out agency partners and it stands at every guests disposal on our web page. Regarding the maintenance issues, I am sure that if you reported them to the reception staff or the chamber maid, maintenance department staff took care of it as soon as possible.
Beach is around 800 m long, we had never a complaint that it is not big enough. Pool is filled with natural water and it does not have heating system.

We appreciate all your comments, we will certainly take them under consideration on ground of our constant thrive of service improvement.

Thank you and your family for being our dear guests. I hope that in future we will have the honor to accommodate you again.

Kind regards,

Mijo Kaštelan
Sales and Reception Manager

Zrecenzowano: 3 czerwca 2018

Hotel położony nad samym morzem - długa linia brzegowa każdy znajdzie miejsce dla siebie - dosyć łagodne zejście do morza. Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, duży parking. Mieszkaliśmy w bumgalach - spokojnie cicho z klimatyzacją dla bardziej wymagających polecam apartament.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, _ukasz_MNowzSacz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mijo K, Director of Sales, Holiday Village SagittaOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2018

Dear _ukasz_MNowzSacz,

thank you for taking time to write a review of our holiday village and for being our dear guest. We appreciate all your comments.
I would like to take this opportunity to invite you to visit us again.

Best regards,

Mijo Kaštelan
Sales Manager

Zrecenzowano: 12 października 2017

To nasz trzeci wyjazd do tego obiektu. Wszystko jest ok. Nie polecamy bungalowów, duża odległość do restauracji/basenu/morza i mikro łazienka, natomiast apartamenty i hotel bardzo ok. Jedzenie bardzo dobre, wszędzie czysto i mili ludzie. Bezpłatne leżaki przy basenie, hm, były zawsze tylko 4 szt ...

Wskazówka dotycząca pokoi: Brać hotel lub apartamenty, omijać bungalowy.
Termin pobytu: październik 2017
3  Dziękujemy, jacekk6
Zrecenzowano: 3 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel oceniam pozytywnie mimo 3*. Świetna lokalizacja przy samej plaży z łagodnym zejściem do wody, co jest ważne przy podroży z dziećmi. Dobra baza wypadowa aby pozwiedzać okolicę. Czystość oceniam na 5- codziennie zmieniane ręczniki i sprzątane pokoje. Obiekt podzielony jest na 3 częsci: apartamanty, budynek głowny gdzie miesci sie bar i restauracja glowna oraz przeatronne dwupokojowe bungalowy (w ktorych miszkalismy). Kuchnia mało urozmaicona i zjadliwa, choć szału nie było i brakowało przekąsek typowych dla dzieci np pizza itp. Drinki i piwo bardzo słabe, soki okropne, ale plusem jest minimarket zarat przy hotelu, ktory nalezy do sieci studenac ( coś w stylu naszej polskiej żabki) więc mozna było kupic sobie smaczne lokalne piwko :) wieczorami w hotelu organizowano krotkie animacje dla najmłodszych. Ogólbie wypad uważam za udany i hotel polecam :)

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano: 27 czerwca 2017

Bylsmy tydzien w hotelu sagitta. Miejsce oraz okolica malo ciekawa. Hotel ma swoje lata i pod kazdym wzgledem to widac. Obsluga hotelu nie mila. Jedynie pani animatorka bardzo fajna kobitka. Jedzenie zle. Wszystko na jedno kopyto. Robione po taniosci. Duzo ryb ale te ryby zaliczaja sie do najtanszych w chorwacji i sa po prostu nie smaczne. Jedzenie robione na jedno kopyto. Na sniadania zawsze to samo. Napoje wydawane w hotelu to woda (kranówka) wymieszana z proszkiem. Alkohol wydawany za posrednkctwem barmana ktory naprawde bardzo rzadko jest przy ladzie. Malo alkoholi poniewaz lepsze alkohole sa platne. Hotelowy basen jest oddalony o okolo 100m od hotelu. W basenie zimna woda poniewaz jest on przysloniety drzewami. Przy hotelu nic sie nie dzieje. Zero atrakcji. Ogolnie straszna nuda i monotonia. Ogolna ocena hotelu 2/5. Napewno gdybym mial teraz wybierac, wybralbym inne miejsce na wakacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie wybierac zadnego nie polecam hotelu
Termin pobytu: czerwiec 2017
3  Dziękujemy, Patryk P