“Bardzo sympatyczna knajpka”

Pizzeria Trattoria Maslina
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Jadrija)
Zrecenzowano 5 września 2019

Niepozorna z wyglądu, bezpośrednio przy drodze i plaży, a jednak można tam dobrze zjeść. Polecam pyszną, świeżą pizzę, a także owoce morza.

Dziękujemy, jbil56

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Dość szeroka karta, owoce morza, mięsa, zimne przekąski. Ograniczyliśmy się tylko do pizzy ale wybór okazał się słuszny, świeżo przygotowana na cienkim cieście, warto.

Dziękujemy, Guide285062
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Kilka razy jedliśmy tam obiad, za każdym razem potrawy były bardzo smaczne a ceny akceptowalne. Pyszne były m.in. naleśniki z lodami. Polecam!

Dziękujemy, Grzegorz N
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Trattoria Maslina? Podziel się wrażeniami!