“Wspaniałe miejsce”
Konoba Kiss — recenzja

Konoba Kiss
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Pasman)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, do którego zdecydowanie lepiej jest przepłynąć niż dojechać. Byliśmy chyba jedynymi gośćmi, którzy przejechali samochodem, droga rzeczywiście raczej średnia, ale do pokonania zwykłym autem. Miejsce urocze, piękny widok na zatokę, stoliki pod oliwnymi drzewkami, obsługa bardzo sympatyczna i sprawna. A jedzenie- dla nas najlepsze na wyspie :) W karcie dostępne są 3 zestawy obiadowe, na które składają się grzanki z oliwą i czosnkiem, grillowana lokalna szynka i ser, na deser naleśniki z morelowym dżemem i czekoladą A do wyboru danie główne-grillowana dorada, kalmary lub karkówka. Do tego ziemniaczki i surówka sezonowa. Cena zestawu to 120-140 kun, porcje duże a wszystko pyszne :) Podczas kolejnej wyprawy na plaże Pasmanu na pewno się wybierzemy tam na obiad :)

Dziękujemy, izabelap854

Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dorada była bardzo dobra-świeża, idealnie ugrilowana. Mięsko bez zarzutów. Mam tylko wrażenie ze trochę mniej zaserwowali niż było w karcie podane Zwróćcie na to uwagę. Za jakość jedzenia 5. Całość 4.
Aha, jeśli chcecie się tam dostać na 4 kółkach to droga do łatwych nie należy. Zatoka piękna....

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 672patrycjad
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zestaw standardowy grzanki z czosnkiem, ryba, naleśniki, ceny jak na Chorwacja kuchnie średnie. Miejsce godne polecenia odzwiedzam przy każdej okazji. Kuchnia typowo chorwacka jezeli ktos spodziewa się hamburgerów czy pizzy to nie ten adres .

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, piotr008
Zrecenzowano 24 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedno z miejsc w Chorwacji, gdzie można niedrogo zjeść świeżą rybę. Pierwszy raz byłem tu w 2003 roku i odwiedzam ten lokal często. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, PiotrLewandowski
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia. Wspaniała uczta rybna. Dobrze ugrilowana ryba + ziemniaczki z oliwą i czosnkiem = chcę tu kiedyś wrócić. Obsługa bardzo miła. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 370magdalenaj

Konoba Kiss — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pasman, Pašman
Zadar, Zadarska županija

Pašman, Zadarska županija

Pašman, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Konoba Kiss? Podziel się wrażeniami!