“Bardzo dobry wybór”
Restaurant Dalmacija — recenzja

Restaurant Dalmacija
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Duce)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy tu drugi raz i drugi raz zadowolenie. Wcześniej zamówiliśmy na 4 osoby: talerz ryb dla dwóch osób i mix mięsny także dla dwóch. Do mięs dostaliśmy flaszkę winę. Porcje bardzo duże, wino bardzo dobre i cena przystępna. Druga wizyta i zamówiliśmy: zielony makaron z owocami morza, zielony makaron z żabnica i mućkalice. Owoców morza bardzo dużo dobre smaki i znów spore porcje. Polecam

Dziękujemy, adampY7417KO

Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chcecie bardzo dobrze zjeść to koniecznie musicie odwiedzić ta restaurację. Menu jest w języku polskim również kelnerki mówią po polsku. Restauracja przyjazna dzieciom. Przyjemny ogródek zadaszony zielenią aż miło tam siedzieć. Jedzenie przepyszne - szczególnie langustynki z krewetkami i zielonym makaronem oraz półmis lokalnych mięs. Porcje duże można się mocno najeść. Pyszne lokalne wino. Ceny tak jak wszędzie nie jest specjalnie drogo. My za 3 dania, litrów wino, lody zapłaciliśmy 220 zł. Przeważnie jedno danie kosztuje w granicach 60-90 kun. Litrowe wino 90 kun.
Lokal posiada wysokie krzesełka dla dzieci. Oczywiście można płacić kartą.

Dziękujemy, Magdaja
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce.
Próbowaliśmy paru pozycji z karty w tym ryb, mięs, zup.
Bardzo dobre jedzenie, dobrze podane.
Jedynie do kalmarów miałem delikatne zastrzeżenia.

Świetne risotto krewetkowe, oraz mięsa w sosie z ryżem.

Obsługa świetna i karta w języku Polskim.

Polecam !!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, damiande91
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, bardzo miła obsługa, jedzenie raczej średnie (mięso niedoprawnione, dziwny ryż), ale bardzo duża porcja i dobra proporcja jakości do ceny (ogromny mięsny talerz dla 2 osób z butelką wina 190 kun). Ogólnie ok.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, E1133ZUagnieszkab
Zrecenzowano 14 lipca 2018

Przerwa w opalaniu , czas na lunch , wybieramy restaurację Dalmacja. Jesteśmy tuż po 14 , jest dużo wolnego miejsca, siadamy na tarasie zamkniętym zielenią. W dole bardzo ruchliwa droga Split- Omiś ale zieleń skutecznie nas chroni od hałasu. Miła obsługa stara się mówić w języku polskim , także zamawianie idzie sprawnie. Wybieramy zupę rybną : cienki rosołek z kilkoma drobnymi kawałkami białej ryby i symboliczną ilością ryżu oraz jedną ością- słabo a nawet bardzo słabo. Kolejne danie to tzw. krewetki po parysku: drobne krewetki w dużej ilości ciasta naleśnikowego ( ta nazwa powtarza się przy tym sposobie podawania również mięsa w innych lokalach) z ogromną ilością frytek. Same krewetki smaczne ale po oddzieleniu od ciasta. I na koniec to co polecam domowe kiełbaski , bardzo dobre, podane również z frytkami i odrobiną ryżu do tego cebula i aivar, naprawdę kiełbaski super smak. Restauracja jak na Duce ( piszę o miejscowej konkurencji) poprawna a przede wszystkim otwarta już od południa nie jak ta z nią konkurująca ( od 15 choć na stronie podają godz. otwarcia 13), porcje bardzo obfite , można znałeś dobre dania, widać że jest chętnie odwiedzana. Ceny przyzwoite i adekwatne do tego co na stole.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, mbm07

Restaurant Dalmacija — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Omis, Split-Dalmatia County
Omis, Split-Dalmatia County

Dugi Rat, Split-Dalmatia County
Duce, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restaurant Dalmacija? Podziel się wrażeniami!