“Super obsługa dobre jedzenie”
Pizzeria Roko — recenzja

Pizzeria Roko
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Bibinje)
Kuchnie: Pizza, Fast Food, Grill
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Obsługa super, jedzenie tez. Pizza świetna Burger pyszny, ładnie podane. Ceny rozsadne

Dziękujemy, 259bartekj

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 2 razy i w obu przypadkach byliśmy zadowoleni. Jedzenie było dobre. Czas oczekiwania był długi i musieliśmy czekać na wolny stolik. Polecam sby dobrze zjeść w dobrej cenie.

Dziękujemy, 576wojciechr
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza, jednak w szczycie dość długo się czeka. Polecamy! Próbowaliśmy zup, jednak nie zrobiły na nas wrażenia.

Dziękujemy, Ania L
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie. Super jedzenie i nawet kelner po polsku mówi. Pizza Calzone rewelacja i patelnia z wszystkimi rodzajami mięs.

Dziękujemy, skino1810
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Byłam w tej pizzeri dwa razy podczas pobytu w Chorwacji. Skuszona opiniami rodziny z zeszłego roku. Zamówiliśmy pizzę. Każda wyglądała tak samo. Wypiekana w piecu,ciasto dobre,ale tłusta i zalana masą sera. Może termin ważności sera się kończył?
Drugi raz poszliśmy tam, bo dzieci chciały. Ponownie zamówiliśmy pizzę klasyczną, dwa callzone,oraz zupę rybną. Klasyczna pizza lepsza niż poprzednio, pieróg pycha,a zupa rybna... Gdyby nie było w niej pół centymetrowego kawałka ryby i części grzbietu to powiedziałabym, że nawet koło ryby nie leżała. Sam rosół ok, ryż aldente. Oszustwo.
Obsługa bardzo miła, znajomość angielskiego bardzo dobra.
Ceny przystępne. Pizza od 40 kun, zupa niby rybna 22 kuny.
Ogromny minus,ale to już nie dla Roko tylko całej Chorwacji za możliwość palenia w lokalach. Koszmar

Dziękujemy, Magda x

Pizzeria Roko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zadar, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Pizzeria Roko? Podziel się wrażeniami!