Zrecenzowano: 7 listopada 2018

Ośrodek jest niewielki i leży nieco na uboczu acz w bliskiej odległości samochodem większości atrakcji. Przy tej lokalizacji auto jest koniecznością. Plus za własny parking. Nie musisz sie martwic jak i gdzie zostawić auto. Standard apartamentów wysoki, choć niektóre wymagają już odświeżenia. Bardzo fajny ozonowany basen, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą, Duży plus - animatorka dla dzieci przez cały rok. Można pociechę zostawić pod opieką i nie będzie się nudzić, Kolejny plus - obsługa .Mila , pomocna i dyskretna. Fajny bar przy basenie. dobry na lunch. Co do wyżywienia nie mam zdania - nie korzystaliśmy. Minus- sklepik lokalny bardzo drogi i płatność tylko gotówką, Zdecydowanie opłaca się odwiedzić Mercadonę w Adeje przy Torviscas. Totalny minus- brak spa - sauna to jakaś totalna pomyłka, jacuzzi tylko zewnętrzne, woda w nim zimna, masaże w namiocie obok basenu. Dla mnie mało intymnie i przytulnie.. Nie jest to ośrodek ze SPA choć na taki ma aspiracje. Mimo minusów na pewno tu wrócimy bo to fajna baza do zwiedzania wyspy a stosunek jakości do ceny bardzo dobty,

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Lewante
Zrecenzowano: 2 października 2017

Czuliśmy się tu cudownie ....od obsługi , po wyposażenie ...styl balijski obiektu zachwycający ! ....apartament bardzo przytulny w indonezyjskim stylu zachwycał ...w pokoju czekał na nas szampan i piękne łóżko z baldachimem ...Polecam zakochanym parą :) Na pewno wrócimy !

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, bajkowachatadomki
Zrecenzowano: 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 14 dni w apartamencie na drugim pietrze numer 702. Hotel jest taki jak na zdjeciach. Super basen z ciepłą woda. Bardzo czyste pokoje i dobrze sprzątane, obsługa w recepcji bardzo pomocna. Są dwa minusy. Duży minus to jedzenie zarówno śniadania jak i Dania w restauracji hotelowej na kolacji Ala carte są kiepskiej jakości i po prostu niesmaczne. A mały minus to kiepsko wyposażona siłownia w której jest za gorąco. Tak czy inaczej hotel BEZ sniadan bardzo polecam!

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, IgorW249
Zrecenzowano: 8 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Luksusowy hotel, duże apartamenty z kuchniami, , w łazience jacuzzi, duzy basen, whirpool, ręczniki przy basenie. Nie ma klimatyzacji w pokojach ale sa wiatraki na suficie ktore wystarczają. Piękny widok, ale daleko od plazy, choć jeździ autobus. Bezpłatny parking, bezpłatne WiFi

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, bussines_fly
Zrecenzowano: 1 stycznia 2017

Położony powyżej Los Cristianos, ok.16 km od lotniska /zjazd z autostrady na 72 km, ok. 4 kilometry w kierunku Teide /. Apartamenty w nowej części położone nad dużym basenem, wygodne i dobrze wyposażone.Najmniejsze posiadają salon z częścią kuchenną , w tym z płytą indukcyjną do gotowania,mikrofalą,naczyniami,sztućcami itp.,oraz stołem, rozkładaną sofą, TV , łazienką z uzupełnianymi codziennie kosmetykami, sypialnią z podwójnym łóżkiem i TV, a także zwykle z dodatkowym tarasem gdzie można np. wysuszyć pranie. Podstawowy duży taras w apartamentach na parterze lub balkon na piętrach mieści stół i 2 leżaki.Przy basenie jacuzzi i czynna od rana do 18.00 niewielka sauna /w hotelowej informacji czynna do godz.20.00/ oraz siłownia. Przed recepcją bezpłatny parking i hotelowy market. Minusem jest położenie - daleko od oceanu. Jeżdżą do najbliższej plaży ( Fanabe Beach ) co prawda bezpłatne busy, ale wygodniejszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu ,którym można np. dojechać do dużej przyjemnej i nie zatłoczonej plaży obok lotniska / El Medano / Ogólnie: apartament zadbany i wygodny -zasługuje na swoje ****

Wskazówka dotycząca pokoi: apartamenty na piętrach są bardziej intymne
Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Marek B