“Best crni rižot”

Kuchnie: Włoska, Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Gorąco polecam zjeść lub chociaż skosztować czarne risotto z mątwy. Wspaniały smak, idealnie doprawione. Dla tych, którzy nie są zwolennikami owoców morza, polecam klasyczne danie - pizza, bardzo dobra z tuńczykiem oraz szynką prsut.

Dziękujemy, Sonja D

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

No niestety tyle sie nasluchalam o tej restauracji dobrego, a tu takie rozczarowanie.
Wczoraj zamowilam dwie zupy rybną i z wołowiną. Pomylili zamowienia i w rezultacie otrzymaliśmy zupe rybną i pomidorową. Na miano zupy to nie zaslugiwało. Niestety nie miałam wczoraj telefonu bo wrzucilabym zdjęcie. Rybna zupa to byla woda bez smaku z mikro kawałeczkiem ryby ok. 7cm na 2cm. A pomidorowa była lekko zabarwiona wodą z łyżką makaronu. Kosztowalo nas to niby nie duzo bo 31 kun, ale za wode to jednak wysoka cena.

Lody natomiast mają bardzo dobre i w rozsądnej cenie

1  Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje namówieni przez mieszkańca. Zamówiliśmy starter- ser, szynkę, oliwki z pieczywem a następnie pizzę, talerz przysmaków morskich dla dwóch osób, kalmary z frytkami i spaghetti z owocami morza a do tego napoje- w tym dobre piwo Ferata. Jedzenie smaczne, duże porcje. Spaghetti najlepsze, pyszny sos oddający smak owoców morza. Pizza dobra, dobre ciasto ale pomidory na pizzy najzwyklejsze bez smaku. Kalmary chrupiące, dużo frytek i do tego sos tatarski. Talerz morskich przysmaków także ok, chociaż muszę przyznać, ze cena 380 kn wygórowana tym bardziej, ze były tam jedynie dwie ryby, dwa kalmary i dwie langustynki oraz mała porcja blitvy. Obsługa także ok, ale to zasługa kelnera, który się nami w ostateczności zainteresował bo początkowo spotkaliśmy się z ignorancja dwóch panów, którzy mimo prośby o poszukanie dla nas stolika (5 osób dorosłych i dwoje dzieci) totalnie nas olali. Minus również za „krzesło dla dziecka” - brudne, bez szelek bezpieczeństwa i zniszczone.... Brzydziliśmy się wpiąć do niego nasze dziecko. Zapłaciliśmy 800 kn za obiad dla 5 osób ciężko ocenić czy to dużo czy mało bo dania były zróżnicowane jakościowo.

Dziękujemy, 993kamilaf
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona jest zaraz nad brzegiem morza, co daje piękny widok. Obsługa jest bardzo miła, a jedzenie nie z tej ziemi. Zamówiliśmy lasagne z owocami morza oraz makaron z owocami morza, w każdym z dań było pełno krewetek/małży i były to dania przyrządzone idealnie, a zapłaciliśmy za nie około 140 kun. Polecam jednak zarezerwować wcześniej stolik, ponieważ czekaliśmy około 30 minut aż zwolni się miejsce.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, zosiam966
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z widokiem na morze.
Jedzenie bardzo smaczne, możliwość zamówienia połowy porcji np. Dla dziecka.
Obsługa miła z dobra znajomością języka angielskiego. Polecam, warto odwiedzić.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, krzysztofm487

Baletna Skola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County
Kastel Kambelovac, Kastela

Kastel Novi, Kastela

Trogir, Split-Dalmatia County
Kastel Kambelovac, Kastela

Byłeś(-aś) w Baletna Skola? Podziel się wrażeniami!