Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie wracamy z Raju, bo tak dosłownie moglibyśmy powiedzieć o tym pensjonacie. A właściwie hotelu, bo warunki w Raju są na poziomie 4 hotelowych gwiazdek. Przemiła obsługa, ładnie urządzone pokoje sprzątanie codziennie, smaczne śniadania, basen i jacuzzi. Pensjonat mieści się tuż przy Jeziorze Rajgrodzkim,który widać z okien pokoju. Na miejscu w recepcji można wypożyczyć kajaki i zjeść w Rajskiej restauracji. Niedaleko znajduje się wyznaczone kąpielisko. Bardzo polecamy i na pewno jeszcze tu wrócimy!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wykupiliśmy wraz z mężem pobyt rodzicom na weekend tzw voucher. Pani na recepcji zapewniała że pokój będzie w widokiem na jezioro. Niestety widok był z widokiem na parking i na miejsce gdzie ludzie podczas imprezy wychodzą palić papierosy. Pomijając fakt że było głośno. W pokoju brak małej lodowki,kawy. Jacuzzi było wyłączone, dopiero jak rodzice się upomnieli to włączono. Aczkolwiek rodzice mówili że jedzenie super. Cena za taki pokój w takim razie powinna być niższa.. Gwiazdki w hotelu zobowiązują.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, rusewicz
Zrecenzowano: 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Sauna,spa,basen,dobra obsługa czyste zadbane pokoje o wysokim standardzie,polecam te z widokiem na jezioro!Pyszne jedzenie w restauracji,duży wybór piw,smaczna świeża ryba,sklepy obok hotelu,POLECAM!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 763emiliab
Zrecenzowano: 5 maja 2018

Nie spędzilismy nocy w pensjonacie ale kilka razy byliśmy w restauracji. Dania główne i desery są smaczne, karta jest niewielka, trochę trzeba czekać na zamówienie ale wszystkie potrawy są przygotowywane na miejscu. Można jeść na tarasie z widokiem na jezioro.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie spędziliśmy nocy w hotelu
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Paszczak
Zrecenzowano: 3 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Widok na jezioro z części pokoi. Czysto. Mila obsługa witająca gościa z uśmiechem. Słabo wyciszone pokoje sprawiają, że zdarza się słyszeć sąsiada zza ściany. Dobra baza wypadowa na wycieczki do Biebrzanskiego Parku Narodowego. W weekend warto się upewnić, ze nie ma wesela.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, donnieb564