“Jedna z wizytówek miasta...”
Jazz Club Papaja — recenzja

Jazz Club Papaja
Nr 3 wśród 28 Restauracje (Ełk)
Zrecenzowano 2 września 2019

Okazja wizyty - późny obiad. Na miejscu: świetna, profesjonalna i uśmiechnięta obsługa. Dobrze wyważone menu, ze świetnymi daniami sezonowymi (z kurek) , bardzo smacznymi pierogami z gęsiną i mięciutkimi, glazurowanymi żeberkami. DO tego regionalne piwo w rozsądnej cenie. Szczerze polecam...

Dziękujemy, Przemysław N

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację z zamysłem zjedzenia pysznego lunchu w towarzystwie naszego psa:) lokal otwarty na zwierzęta również wewnątrz co bardzo nas ucieszyło. Wybraliśmy stolik na tarasie z widokiem na jezioro. Wspaniała obsługa szybciutko poleciła dania dnia. Na jedzenie czekaliśmy 15-20 min. Polecam łososia, pierogi z gęsiny i szarlotkę z lodami!

Dziękujemy, iwonaw147
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal wydawał się być obiecującym, z uwagi na wystrój i ilość klientów. Niestety podczas pory obiadowej przez 15 minut nikt nie raczył od nas przyjąć zamówienia ani nawet podac karty z menu restauracji.

2  Dziękujemy, pkarol
Zrecenzowano 12 maja 2019

Przyjazne, "muzyczne" wnętrze, dobra obsługa, bardzo dobry punkt, aby wypocząć. Ale najsmaczniejsze śniadania "wielonarodowe" - czyli dla każdego coś dobrego. Jadłam śniadanie włoski i angielskie. Polecam oba. Zwłaszcza, że trudno było o porannej porze wokół znaleźć inne miejsce, które byłoby gotowe na przyjęcie głodnych podróżników.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, miła i pomocna obsługa. Lokal fajnie urządzony. Lokal przystosowany dla małych dzieci. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, ralfs269

Jazz Club Papaja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ełk, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Jazz Club Papaja? Podziel się wrażeniami!