Ełk
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na obiad w 9 osób, wczesną porą ok 13.00.
Chcieliśmy zamówić placki ziemniaczane z sosem. Nie było sosu. Zamówiliśmy kartacze (pokierowani napisem w karcie zapytaliśmy o dostępność: 'Tak, będą.') Poprosiliśmy również o żurek z grzybami.
Po odczekaniu 10 min przyszły pierwsze kartacze (szybko, fajnie). Zupa została podana później.
Przy drugiej porcji kartaczy okazało się że nie ma dla wszystkich.
Napoje zostały przeniesione jak już prawie zjedliśmy obiad.
Zamówiliśmy na deser 3 szarlotki. Okazało się że nie ma. Jest tylko sernik, 2 porcje.
Taka restauracja w centrum miasta, a sytuacje lepsze niż w filmach Barei...
Obsługi nie obwiniamy, była na poziomie. Jedzenie smaczne.
Niestety ogólne wrażenie bardzo słabe.

Dziękujemy, juuuuuz
Zrecenzowano: 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie wystrojony i klimatyczny lokal z miłą obsługą i poprawną kuchnią. Smaczne zupy oraz dobre placki z gulaszem. Wielkim minusem tego miejsca są ceny. Jak na okolice i standard posiłków - jest o wiele za drogo. W okolicznych restauracjach można zjeść na tym samym poziomie, jednak o wiele taniej. Jest to restauracja na jeden raz podczas pobytu w Ełku.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, wojciechz673
Zrecenzowano: 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bylam tam na wczesnej kolacji. Slyszalam dość negatywne opinie, ale postanowiliśmy ze znajomymi dac szanse, zwłaszcza, ze padalo i to bylo najblizsze miejsce. Jesli chodzi o menu dosc ubogie i niezbyt ciekawe. Zamowilam czarny makaron z lososiem. Wydawaloby sie proste danie i nie do zepsucia, a jednak. Makaron plywal w tłuszczu i w smaku sredni. Obsluga sezonowa, kelnerka chciala po prostu obsłużyć bez problemu i reklamacji. Zero podejscia pro klienckiego. Raczej nie wroce tam na jedzenie. Poza tym klimat fajny, czysto, wystrój bardzo ładny, więc na piwo jak najbardziej.

1  Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze polecam, obsługa na 5 gwiazdek miło spędzony czas smacznie i miło zawsze tu wracam !!!!!!! Zawsze pełny profesjonalizm kilka kroków do jeziorka i naprawdę odpoczywasz, kuchnia oczywiście na wysokim poziomie i smacznie i dużo polecam polecam polecam

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Szarlotka z lodami palce lizać do tego kawusia i nic więcej do szczęścia... Smacznie, ślicznie podane, miła obsługa, miękkie siedzenia (poduszki do wyboru do koloru), ładne widoki, delikatna muzyka w tle. POLECAM. Super

Dziękujemy, Agata C