“Poznawanie miejsca”

Restauracja Palce Lizać
Nr 21 wśród 28 Restauracje (Ełk)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce pyszne jedzenie super fajna obsługa polecam i zapraszam i w centrum miasta też fajna lokalizacja

Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano 2 października 2018

Będąc przejazdem w Ełku wstąpiliśmy zgłodniali do przypadkiem wybranej restauracji z pięknym widokiem na jezioro Ełckie. Skusiły nas lokalne specjały tj. zupa dnia z zacierkami, rosół z kołdunami, kotlet z piersi kurczaka w migdałach, ozory w sosie chrzanowo - musztardowym i zestaw surówek. Zupa chłopska z zacierkami była smaczna, rosół zalatywał cienizną, chociaż kołduny były bardzo dobre i świetnie przyprawione czosnkiem. Kotlet duży i soczysty z fajnie komponującymi się płatkami (nie przypalonych) migdałów (tu ukłony do szefa kuchni :)). Ozorki delikatne i pyszne chociaż sosik zbyt obficie je zakrywał i przy dłuższym jedzeniu przechodził goryczką słabej jakości musztardy (może wymaga lekkiego dopracowania np. miodem). Natomiast surówki zniszczyły nasze kulinarne doznania bo ..... były ze słoika. No i jeszcze te nieszczęsne sztućce, które trzeba było wymieniać, bo każdy był z innego kompletu. Szkoda bo niewiele brakowało do czwórki.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 2Millen

Restauracja Palce Lizać — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ełk, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Palce Lizać? Podziel się wrażeniami!