“Obiad u babci Frani ”

Pierogarnia Babci Frani
Nr 25 wśród 28 Restauracje (Ełk)

nazwa zachęca do środka i wystrój rodzinnych foto stwarza nastrój ale na tym się skończyło . Zamówiliśmy kartacze i schabowy. Zupełnie nie rozbity schabowy, różowe nie dopieczone mięso i rzucone suche ziemniaki od razu zaniepokoiło co do jakości . Najgorszy schab jaki jadłem w życiu. Kartacze 2szt duże polane przesmażoną cebulką wyglądały okazale, tylko wyglądały !!! Ogromnie gruba ziemniaczana masa z różowym nie dogotowaniu mięsnym nadzieniem . Żona odstawiła po ugryzieniu dwóch kęsów, spróbowałem i ja . Tego nie dało się zjeść, pomimo ze byliśmy już głodni. Pełne talerze zostały na stole. Nigdy więcej w tym miejscu nie zjemy. Poszliśmy do bistro obok 30 m. dania barowe ale poprawnie zrobione.

Dziękujemy, 1610tomasz

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Skorzystałem z innej wyszukiwarki. Babcia Frania na czołowym miejscu.
Srodze zawiedlimy się.
Ciasto w kartaczach bardzo twarde.
Pierogi pozostawiam bez oceny. Niestety.
Chyba z wizyta była Magda. Po rozkrojeniu pierwszego i znalezieniu pukla .....nikt nie miał ochoty na dalszą konsumpcję.
Przeprosiny to nie wszystko - Szanowna Załogo.

Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Duży wybór pierogów, i nie tylko, także na słodko np z malinami. Pyszne. Obsługa miła. Ceny rozsadne

Dziękujemy, 259bartekj
Zrecenzowano 7 maja 2019

Bardzo smacznie, duży wybór pierogów, przytulnie, czysto, szybka obsluga, ceny średnie, super lokalizacja.

Dziękujemy, SlawoW
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mnóstwo pierogów niestety podane zostały prawie zimne.Wsrod miksu pierogów pojawiły się nieświeże wręcz śmierdzące .Pod takim szyldem nie może to mieć miejsca.Pani Franciszka zawstydziła u się na pewno.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, koneser12

Pierogarnia Babci Frani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ełk, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Babci Frani? Podziel się wrażeniami!