Ełk
Radosne miejsce

Poobserwowaliśmy dzieci bawiące się w parku. Były zachwycone miejscem . Jeśli masz dzieci to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 czerwca 2018
VisitorKiezix
Warszawa, Polska
Przyjazny dzieciom....i rodzicom.

Jak wiele rzeczy w Ełku - inwestycja w dziesiątkę. Korzystamy od 3 lat. Można przyjść całą rodziną... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 lipca 2017
Jan B
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzieciaki zachwycone. Ja również. Po pierwsze, dziewczyny się wybiegały. Po drugie, ceny kilka razy mniejsze niż u konkurencji. Tutaj 7 zł. W innych miejscach za przejście płaciłem 30. Kompetentna i miła obsługa. Dzieciaki czasem trzeba zmotywować albo pomóc. To wszyscy Panowie robili bardzo dobrze. Jak było trzeba to wchodzili na przeszkodę i pomagali. Na gòrze rozmawiali z dzieciakami zwykle z pozytywnym zakończeniem. W innych wiewiórkowatych czy lemurowatych parkach Panowie w sytuacjach kryzysowych próbowali krzycząc z ziemi zastraszyć bądź wyśmiać dziecko. Nie mówię, że tak było zawsze ale widziałem takie sytuacje. Moje córki uwielbiają parki linowe i spędzamy w nich mnóstwo czasu. Z mojej dzisiejszej obserwacji polecam. A i co równie ważne, od 130cm można wejść na najwyższe przejście! Obok zaplecze gastronomiczne.

Dziękujemy, zelwag
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy parknlinowy w Eku.wiek dzieci pozwalał na skorzystanie jedynie z bezpłatnej trasy maluch. Na wstępie instrukstr strofowfował moje dziecko że weszło na przeszkodę kiedy inne nie opuściło jej jeszcze niczego im na początku niestety nie wyjaśnił.Następnie dwóch chłopców zaczeło przepychać się i wyprzedzać moją córkę gdy ta znajdowała się na przeszkodzie co groziło wypadkiem.instruktora nie.było ani żadnej reakcji z jego strony.zwróciłam więc dzieciom uwagę.Zdenerwowana całą sytuacją odruchowo sięgnełam po papierosa elektrycznego na co nagle z kilku metrów słyszę krzyk instruktora.Przeprosiłam i schowałam w tym czasie moje dziecko rozproszone krzykiem spadło z przeszkody Uderzając twarzą brzuchem i nogą o przeszkodę. Zdenerwowana Prosiłam o sprowadzenie dziecka na co usłyszałam Spokojnie nie ma złamań otwatwartych i krew się nie leje co stwierdził instr.z odległości kilku metrów Dopiero po dłuższej chwili cierpiące z potężnymi napuchniętymi sińcami musiało zejść samo.W budce udzielono pomocy w postaci środka odkarzającego gdzie żadnych ran nie było .Na moją prośbę dostaliśmy zimną wodę .Następnie bez stwierdzenia czy nie ma jakichś innych obrażeń zostaliśmy wygonieni na ławkę .Opuściliśmy to miejsce bardzo rozczarowani i z wielkim niesmakiem.Duży plus dla młodego instruktora który podszedł i spytał o samopoczucie córki.Na młodych empatycznych ludzi bym stawiała.Dzięki nim miejste to stanie się tym czym być miało i będzie dawać radość i naukę.

1  Dziękujemy, Zaniepokojona
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Park linowy sam w sobie sympatyczny jednakże jeden z instruktorów okropnie krzyczy na dzieci co nie powinno mieć miejsca. Rozumiem że trzeba nad wszystkim zapanować ale można inaczej. Niestety moje dzieci widząc jak traktowane są inne dzieci zrezygnowały z imprezy.

1  Dziękujemy, Aga1106
Zrecenzowano: 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Poobserwowaliśmy dzieci bawiące się w parku. Były zachwycone miejscem . Jeśli masz dzieci to zabierz je tam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017

Bardzo ładnie położone trasy parku linowego, nad samym jeziorem. Trasa dla najmłodszych jest bezpłatna, więc dzieci mogą szaleć na niej do woli. Każde dziecko przejdzie trasę bez problemu, starsze może się na trasie malucha rozgrzać przed trasą średnią. Instruktorzy bardzo sympatyczni, pomocni i uśmiechnięci. A do tego wszystkiego cena - bilet ulgowy 5 lub 7 zł, normalny 8 lub 11, cena zależy od dnia tygodnia, w weekendy jest drożej. Trasy może nie są najdłuższe, ale za takie pieniądze można przejść się kilka razy.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, ewaherb