“Świetna obsługa, przepyszne jedzenie”

Restauracja Miedzy Wierszami
Nr 2 wśród 28 Restauracje (Ełk)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niedziela, pora obiadowa... brak stolików... ale nie poddajemy się czekamy na wolny stolik w pobliskiej lodziarni. Po jakimś czasie zwolnił się stolik. Wita nas przemiły kelner, składamy zamówienie... dostajemy nasze zamówione dania...Co tu dużo pisać jest pysznie! Każde danie jakie mieliśmy oceniamy ma 6+. Polecamy z czystym sumieniem! I co dla nas ważne można wejść z psami ☺️

Dziękujemy, 458asias

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, bardzo przyjazna obsługa. Ciekawe propozycje dań, na które nie czekaliśmy zbyt długo. Ceny dość przystępne.

Dziękujemy, Defaultowa
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Przejazdem przez Ełk, chcieliśmy coś zjeść na obiad. Wybraliśmy to miejsce, bo miało jedne z najwyższych ocen. W sumie nie zawiedliśmy się. Przystawka - matjas z burakiem - była moim zdaniem jednak trochę za mała (jak za 10-12 zł). Jeśli byłaby tak z 2 razy większa to byłoby na prawdę spoko, bo smak się broni. Drugie dania niemal wszystkie jakie zamówiliśmy (4 zamówiliśmy) były bardzo udane. Burger super, bułka do burgera z marchewki chyba, była przepyszna. Makaron z polędwiczką bardzo smaczny, pasta z serem do makarony idealnie moim zdaniem doprawiona. Polędwiczki z kulkami z ziemniaków i buraczkami również bez zarzutów, idealna porcja obiadowa. Jedynie makaron penne z kurczakiem miało jeden mankament - za mało kurczaka - bo smak tak jak pozostałych - super. Dwa desery do tego - beza oraz lody - niebo w gębie. Szczególnie beza to chyba popisowy deser w tym miejscu. Dodatkowo drinki, może trochę drogie, ale zrobione tak jak powinny być, bez oszukiwania na składnikach (przynajmniej tak sądzę po smaku). Ogólnie duży plus, może trochę drogo, ale ocena bardzo dobra za całokształt - lekka poprawa przy porcjach przystawek oraz ceny i może należałoby wprowadzić jakieś lokalne ryby do menu? Jeśli dobrze się przyjrzałem to nie było takowych w menu.

Dziękujemy, djzabek
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sugerując się opiniami w aplikacji zdecydowaliśmy się na obiad w Między Wierszami. Obsługa profesjonalna, każde z dań bardzo dobre. Zupa widoczna na zdjęciu to zupa orientalna z makaronem ryżowym, drugie danie to dorsz zawinięty w boczek na salsie z warzyw, deser to pyszne crumble z gałka lodów waniliowych. Polecam!

Dziękujemy, HedonistaPL
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówienie złożone o 13.30, drugie dania wyjechały na stół dokładnie o 14:58. Nie było informacji o dłuższym czasie oczekiwania. Nie uzasadniała go również liczba gości.
Niemniej jednak jedzenie bardzo smaczne. Burger wyśmienity, nie z bułką a z plackami warzywnymi.
Zupa orientalna z kurczakiem, stek - smaczne. Spagetti dla dzieci - poprawne.
Polecam.
PS. Rok temu był tutaj kącik dla dzieci. Teraz już go nie ma:(

Dziękujemy, Karolczyk82

Restauracja Miedzy Wierszami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ełk, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miedzy Wierszami? Podziel się wrażeniami!