“Klimatyczny lokal z ciekawym jedzeniem”

Restauracja Regionalna Stara Piekarnia
Nr 7 wśród 28 Restauracje (Ełk)
Opis: Zapraszamy Państwa do jedynego takiego miejsca w Ełku, miejsca w centrum miasta, a jednak oddalonego od zgiełku ulicy, miejsca w którym tradycyjne smaki kuchni kresowej i podlaskiej, łączą się z nowoczesną interpretacją, gdzie dania robi się metodą rzemieślniczą, na świeżo i używając tylko naturalnych przypraw i ziół, nie korzystając z wszechobecnych wzmacniaczy smaku, koloru czy aromatu. Miejsca, które tworzymy dla Was w budynku byłej piekarni. Zapraszamy do Restauracji Regionalnej Stara Piekarnia.
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na niedzielny obiad. Mieliśmy szczęście bo trafiliśmy ostatni wolny stolik. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo duże porcje. Ciężko zjeść zupę i drugie danie, nie pozostawiając nic na talerzu. Dziczyzna bardzo dobra, rosół wyborny. Polecam wszystkim.

1  Dziękujemy, rpetryko

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam 2 razy z rzędu choć nigdy nie wracamy do tej samej restauracji. Wszystko co zmawialiśmy było po prosu PYSZNE. Przemiła kelnerka...aaa i koniecznie trzeba zjeść placek żmudzki...

Dziękujemy, Nico9876
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Niedzielny obiad w prawdziwie polskim stylu - schabowy na cały talerz :)
smacznie, sprawnie i szybko. Dla amatorów oryginalnych smaków polecam .

Dziękujemy, optymist
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Chłodnik był smaczny. Dobrze doprawiony. Jajko sadzone było smaczne. Wszystkie składniki były świeże. Kotlety z piersi z kurczaka były delikatne. Zapiekane ziemniaczki robione również na miejscu. Placki ziemniaczane z gulaszem z dziczyzny bardzo sycące z uwagi na gramaturę 550 g. Dziczyzna soczysta i dobrze doprawiona. Piwo litewskie bez szału. Przynajmniej z nalewaka. Zdecydowanie najlepsza restauracja w Ełku. Stanowczo polecam!!!!!

Dziękujemy, pkarol
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu za poleceniem TripAdvisor i się nie zawiedliśmy. Jedzenie smaczne, świeże, porcje duże i ceny jak najbardziej do zaakceptowania. Zestawy dnia to świetny pomysł dla tych co zawsze mają problem z wyborem dania Duży wybor dań regionalnych. Na tyle nam się podobało, że wracaliśmy przez kilka kolejnych dni. Dzieci zachwycone, a to najlepsza rekomendacja. Lokal bardzo czysty i schludny, spory parking, przemiła obsługa Polecam w 100%!

Dziękujemy, onlykasiak

Restauracja Regionalna Stara Piekarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ełk, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Regionalna Stara Piekarnia? Podziel się wrażeniami!