Szatańskie porty

Wjazd naprawdę szatański, natomiast widoki rekompensują wysiłek. My nie schodziliśmy na plażę... Przeczytaj więcej

dj_angel89
Rybnik, Polska
Przepiękne widoki

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
920dariuszp
Choroszcz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 038)

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Maksymalna ocena którą dałem spowodowana była tym iż traktuje to miejsce w kategorii punk widokowy, bo rzeczywiście widoki są obłędne. Jeżeli miałbym traktować te miejsce jako plaża ocena była by sporo mniejsza, ze względu na strome (i dość kłopotliwe) zejście do plaży, zatłoczenia itp. Fajny punkt, który nie zajmuję całego dnia, supeł ładne widoki na dojeździe serpentynami.

Dziękujemy, 920dariuszp
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce więc będąc na Krecie odwiedziłam Seitan Limanie. Najgorsza jest droga prowadząca w dół bardzo wąska miejscami, bez barierek z ostrymi zakrętami.Moim zdaniem bardzo nie bezpieczna .Jeszcze bardziej przerażał mnie podjazd pod górę z trzęsąsymi nogami ale dałam radę.Sama plaża jak i wzgórza dokoła przepiękne i robią wrażenie bardzo urokliwa plaża z kozami Kri Kri.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, 71katarzynam
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy jeszcze przed sezonem,a więc było tylko kilka osób. Do zatoki prowadzi ostry wąski asfaltowy zjazd z kilkoma zakrętami 180 stopni, bez barierek. Może u osób z lękiem wysokości wywołać ostrzejsze reakcje, lecz to nic oryginalnego, gdy się więcej po wyspie jeździ. Z szutrowego parkingu trzeba się jeszcze napracować „z buta” by skalistym zejściem dotrzeć na plażę.Morze było tym razem spokojne i ciche, a nasze głosy odbijały się echem od skał górujących nad małą plażą.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, WojtekA
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w raju. Dojazd wymagający umiejętności. Dodatkowo zejście z parkingu do plaży, wymaga odrobiny kondycji przy powrocie.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, mibugd
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nr 2 na liście must see !!! To miejsce jest cudowne !!! Jedyny minus to dojście. Obie drogi dość trudne. Warto mieć odpowiednie obuwie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
2  Dziękujemy, 638joannat