“Pysznie”
Szczere Pole — recenzja

Szczere Pole
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Wiązowna)
Zrecenzowano 1 września 2019

W ramach niedzielnego obiadu odwiedziliśmy restaurację Szczere Pole. Jedliśmy łososia, policzki, burgera i naleśniki. Na deser sernik i brownie z lodami. Pyszne wszystko. Ceny adekwatne. Polecamy. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, DOROTA131

Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zdążyliśmy tylko na piwo :) Było zimne i pyszne. Stoły przystrojone na rodzinne uroczystości bardzo ładnie. Kwiaty białe. Wystrój ogólnie elegancki.

Dziękujemy, jolantan000
Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wizyta o 19 godzinie na kolację 1/3 karty brak już no. Steków, burgerów. Pani proponuje na kolację schabowego bo podobno tylko one są dobre a może poprostu jedyna pozycja jadalna. Nadciąga starter - bułeczki z których raczej da się zrobić jedynie bułkę tartą, wczorajsze odgrzewane albo nawet przedwczorajszego, zamówiliśmy w końcu dorsza - wjechał porcja mała, danie wygląda tak że ryby nie widać z pod zielonych dodatków - powinna by jeszcze na zielonym talerzu podana. Mała porcja filetu - nie wiem jaka gramatura ale naprawdę mało. Szkoda mi tylko kelnerów bo przy takich potrawach na napiwki nie mają co liczyć. Nie polecam - ostania wizyta.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, zorro128
Zrecenzowano 23 maja 2018

Menu nieco ubogie, głównie szparagi, ale taki sezon, pozostałe dania bardzo smaczne i efektownie podane, obsługa bardzo miła, choć humor specyficzny (mi osobiście pasował, mój klimat). Z uwagi na dużą odległość od innych przybytków z jedzeniem, warto spróbować. Śniadania wyśmienite, szeroki wybór, no i były ulubione paróweczki. Rewelacja z tymi śniadaniami. Smacznego!

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, kpa587
Zrecenzowano 10 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje, ciekawe dania wszystko smaczne i ładnie podane. Miła obsługa na sali. Restauracja ma fajny wystrój. Dla fanów serialu Na Wspólnej można tam spotkać właściciela hotelu Pana Jakuba Wesołowskiego

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, Piotr B

Szczere Pole — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wiązowna, Mazowieckie
Wiązowna, Mazowieckie

Sulejówek, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Szczere Pole? Podziel się wrażeniami!