Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel sam w sobie bardzo dobry. Bardzo miła obsługa. Fajny mały klimatyczny hotel z atrakcjami ( boisko do siatki, grill itd)Niestety największym minusem tego hotelu jest kuchnia. Bardzo dużo dań bez smaku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę zwrócić uwagę na dania serwowane u Państwa ponieważ będąc większa grupa często słyszałem podobna opinie nt. kuchnie
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, O4866VHcarloc
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel idealny na szkolenia, sala konferencyjna przygotowana wzorowo, okolica spokojna, dobre śniadania. Obsługa na wysokim poziomie, pokoje duże, zadbane. Fajny teren dookoła. Ogólnie duży plus, pełna profeska ;)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ukaszg386
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Spokojna cicha okolica, miła profesjonalna obsługa, smaczne jedzenie, olbrzymie porcje, ogólnie na plus choć jak na hotel 4* to troche za malo, w tej chwili przebudowa drogi W strobe Garwolina ale nie jest to uciazliwe w hotelu

Wskazówka dotycząca pokoi: Często i przytulnie
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, jarek74
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Fajne miejsce z ładnym terenem mimo że blisko Warszawy ta cisza i spokój w połączeniu z pysznym jedzeniem wpłynęło pozytywnie na mnie że będę miło wspominał to miejsce i polecał każdemu kto potrzebował będzie chwili spokoju

Dziękujemy, bartoszmurmylo
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas naszego pobytu również trafiliśmy na wesele ale dostaliśmy pokój na 2 piętrze i kompletnie nie mieliśmy żadnego dyskomfortu. Bardzo miła obsługa duży pokój z wygodnym łóżkiem. Smaczne śniadanie w sympatycznej restauracji na dole. Bardzo fajny hotel. Polecam

Dziękujemy, 75skala