Zrecenzowano 9 września 2018

Bardzo przyjemny hotel pod kątem spotkań biznesowych, sala konferencyjna przygotowana wzorowo. Catering pyszny. Popracujcie nad kawą kuchnia pyszna. Dziękuje za miło spędzony czas. Profesjonalnie i elegancko.

Data pobytu: wrzesień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, EdytaFraczek
Zrecenzowano 9 września 2018

Z przyjemnością wracam do Branta.Zawsze miło, czysto i przyjemnie.Bardzo dobra kuchnia,miła obsługa.Czasem zdarza się tylko trafić na wycieczkę i na śniadanie trzeba poczekać, zanim ekipa skończy i ulokuje się w autokarze ,ale nawet wtedy obsługa kieruje do drugiej sali.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje duże i przestronne ,oczywiście klimatyzowane.
Data pobytu: wrzesień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, jp6518
Zrecenzowano 3 września 2018

Super hotel nowoczesny i ładny polecam. Warto przyjechać miła obsługa, zadbany. Niedaleko Warszawa. Bardzo miła atmosfera, warto wrócić. Dobry dojazd. Polecam i jeszcze raz gorąco polecam bo warto tak się pojawić

Data pobytu: wrzesień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, pawarotti
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Był to kolejny pobyt w hotelu Brant. Jak zawsze już ze strony hotelu: miła obsługa, rewelacyjne jedzenie, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta we wszystkim, co dotyczyło pobytu. Z pewnością wrócę!

Data pobytu: marzec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, konferansjermateusz
Zrecenzowano 29 lipca 2018

bardzo miła obsługa, super śniadania, mły na zewnątrz i wewnątrz hotel, przyjemne duże pokoje, bardzo dobry obiekt na szkolenia czy konferencje, daleko od centrum więc nie ma obawy, że się towarzystwo rozejdzie....bo w zasadzie nie ma gdzie, polecam

Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, andrzejdebowski