Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Był to kolejny pobyt w hotelu Brant. Jak zawsze już ze strony hotelu: miła obsługa, rewelacyjne jedzenie, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta we wszystkim, co dotyczyło pobytu. Z pewnością wrócę!

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, konferansjermateusz
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

bardzo miła obsługa, super śniadania, mły na zewnątrz i wewnątrz hotel, przyjemne duże pokoje, bardzo dobry obiekt na szkolenia czy konferencje, daleko od centrum więc nie ma obawy, że się towarzystwo rozejdzie....bo w zasadzie nie ma gdzie, polecam

Dziękujemy, andrzejdebowski
Zrecenzowano: 7 lipca 2018

Bardzo ale to bardzo nie miło z Państwa strony a mianowicie w dniu przybycia do hotelu odbywało się wesele. Oczywiście nikt nie raczył nas poinformować o takiej sytuacji... Dodatkowo grzyb w pokoju 233 był tak wielki, że aż strach. Woda spod prysznica jest bardzo źle odprowadzana, cała łazienka była zalana. Jedynie materace Państwo posiadają bardzo wygodne.

Dziękujemy, AdamAdam
Zrecenzowano: 3 lipca 2018

Niestety przy rezerwowaniu pokoju nie zostaliśmy poinformowani, że tej nocy w hotelu będzie się odbywać wesele!!! Całą noc w pokoju słyszałam muzykę i nie mogłam spać... Podstawowa zasada, czyli cisza nocna, nie została zachowana i dlatego dla mnie ten pobyt był okropną męczarnią. Nigdy więcej nie skorzystam z tego hotelu. Pokój czysty, śniadanie bardzo dobre, jednak do czterech gwiazdek trochę temu hotelowi brakuje.

Dziękujemy, AnelimD
Zrecenzowano: 2 lipca 2018

Oceniam wysoki poziom świadczonych usług przez hotel, bardzo dobre jedzenie, przyjazna atmosfera, bardzo dobra lokalizacja blisko Warszawy.
Będąc w Warszawie prywatnie myślę, że również skorzystam z usług hotelu Brant.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, jstach0wiak